Работничките права се кршат, не се почитуваат докрај. Работниците не ги знаат доволно своите права од причина што често се менува Законот за работни односи и ...
сите 84 | | | веќе видена

Ова не го видовте на преносот: Рајс во жесток ...

Франција оди кон екстремно десно, Макрон тешко ќе ...

Франција оди кон екстремно десно, Макрон тешко ќе ...

Најбогатите градови според бројот на милионери и ...

Англија со многу среќа до четвртфиналето, ...

(ВИДЕО) Драма во Атина, 17 авиони континуирано го ...

(ВИДЕО) Драма во Атина, 17 авиони континуирано го ...

(ВИДЕО) Аврамовска Мадиќ: Гласањето на ...

[ВИДЕО] Уникатно шоу од МЛС: Му ја пиеше водата ...

(ВИДЕО) Митева: Владата на ВМРО-ДПМНЕ ќе се ...

ВИДЕО | Робот-таксито на Амазон почна да се ...

Познато кога ќе пристигнат новите мобилни уреди ...

Аргентина победи без Меси, во четвртфиналето оди ...

Аргентина победи без Меси, во четвртфиналето оди ...

Копа Америка: Канада со реми против Чиле до ...

(ВИДЕО) Белорусија започна нова информативна ...

Селена Гомез ги запали мрежите со овој фустан: ...

Се сеќавате ли на аутистичниот репортер?

(ВИДЕО) Левица: Субвенциите и водоснабдувањето – ...

Фановите на серијата која ја прогласија за ...

Торта која се подготвува лесно и брзо: Идеална за ...

Стојаноски: ВМРО-ДПМНЕ вети и оствари, 5000 ...

Се раѓа новиот најголем градежен пазар во светот, ...

Бајден: Ќе им се спротивставиме на диктаторите ...

Болоња ја одреди цената: Познато колку треба да ...

10 одлични, но потценети (и заборавени) филмови ...

10 одлични, но потценети (и заборавени) филмови ...

Бразил конечно заигра како што му доликува и ...

Пита со шунка и павлака! Крцкава и вкусна, а ...

Атлетико ја исполни желбата на Симеоне – се ...

„Блесок“ на Винициус, Бразил го „спакува“ ...

ВИДЕО | „Да бидам искрен, не би дошол тука“: ...

Разорен земјотрес од 7,2 степени според Рихтер ...

ИМА 1.5 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Норвежанец направи ...

Нов филм користи ВИ за да ги прикаже Том Хенкс и ...

Премиерот Мицкоски на средба со Здружението на ...

Мадиќ: СДСМ целосно е подготвен за фер и ...