Во рамките на кампањата за Претседател на Република Македонија на кандидатката Проф. Д-р. Гордана Силјановска- Давкова се одржа митинг во Куманово. Во својот ...
сите 95 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Ковачки: За два дена граѓаните ќе имаат ...

НБА Топ 5: Вечер во знакот на Паоло Банкеро ...

Универзален рецепт за солени или слатки кифлички: ...

Странски туристи пронајдени убиени во бунар во ...

Странски туристи пронајдени убиени во бунар во ...

(ВИДЕО) Битиќи: Во среда да гласаме и да избереме ...

Севернокорејски проектили убиваат луѓе во Европа, ...

Снимен филм за децата од Сараево убиени од ...

Почина Бернард Хил, актерот познат по улогите во ...

Кливленд со пресврт победа во мајсторката против ...

(Видео) Пендаровски: Мицкоски е политички ...

Ристовски во Шуто Оризари: Да ја сопреме ...

Ристовски во Шуто Оризари: Да ја сопреме ...

Челси ја наполни мрежата на Вест Хем (ВИДЕО)

Силјановска Давкова: За христијаните нема поголем ...

Мицкоски: Христовото Воскресение е многу значаен ...

Ристовски со порака до двајцата кандидати за ...

Ристовски со порака до двајцата кандидати за ...

Пет асистенции и гол на Меси за едно полувреме, ...

Тамара на Борис Новковиќ се препознала во песната ...

Тамара на Борис Новковиќ се препознала во песната ...

Човекот што учеше од многу тренери, седна на ...

Мицкоски на свечената литургија по повод Велигден ...

(Видео) Меси и Суарез го декласираа Њујорк Ред Бул

Најбогатата актерка на светот има 3 милијарди ...

Нов перфектен хет-трик на Роналдо

Едвардс и Минесота со лекција за шампионот (ВИДЕО)

Русите испраќаат „страшно“ оружје: Нема спас од ...

Влаховиќ го одби Јувентус – можна преселба во ...

Драма на Евровизија: Израелската претставничка не ...

Авион принудно слета на плажа

(ВИДЕО) Убедлив, срамен и понижувачки пораз на ...

Американски борбен авион Ф-16 извршил лет под ...

Халанд даде 4 гола и најави шампионска титула

Синот на пакистанските мигранти останува на чело ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Ако ВМРО ДПМНЕ и Силјановска ...

Во Солун ликвидиран маж од возило во движење ...

Прекрасен гол на Мазари, со ножички го „матираше“ ...