Бобан Утковски поранешен полициски генерал член на извршниот комитет на патриотскиот институт „Гоце Делчев“ на ВМРО-ДПМНЕ во емисијата „За или Против“ вели ...
сите 71 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Пендаровски: Нема предавање и откажување ...

(ВИДЕО) Костадиновска-Стојчевска: Со СДСМ ...

Три важни бода за Аталанта од гостувањето во ...

Џафери бакнува знаме на УЧК: Во Албанија го ...

(Видео) „Мажот ја навредувал и изневерувал“ – ...

Ристовски во главна улога: Погледнете ја ...

Овој филм е прогласен за најголемо промашување за ...

Последна претседателска дебата: Силјановска ...

Без патарина од Велес за Скопје невозможна мисија ...

(ВИДЕО) Николоски: Очекувам во четвртата изборна ...

Стојаноска: Оваа власт заминува во неславната ...

(ВИДЕО) Мисајловски: Ги повикувам сите граѓани на ...

(ВИДЕО) Ристовски: Нудиме модел на власт која ќе ...

Мисајловски: На 8 мај да ставиме печат на ...

ФОТО „Lancia Ypsilon“ пристигна во продажба, еве ...

Уапсени Срби од криминален клан во Шпанија

Хармонични и во љубовта и во бизнисот: ...

(ВИДЕО) Ковачки: За два дена граѓаните ќе имаат ...

НБА Топ 5: Вечер во знакот на Паоло Банкеро ...

Универзален рецепт за солени или слатки кифлички: ...

Странски туристи пронајдени убиени во бунар во ...

Странски туристи пронајдени убиени во бунар во ...

(ВИДЕО) Битиќи: Во среда да гласаме и да избереме ...

Севернокорејски проектили убиваат луѓе во Европа, ...

Снимен филм за децата од Сараево убиени од ...

Почина Бернард Хил, актерот познат по улогите во ...

Кливленд со пресврт победа во мајсторката против ...

(Видео) Пендаровски: Мицкоски е политички ...

Ристовски во Шуто Оризари: Да ја сопреме ...

Ристовски во Шуто Оризари: Да ја сопреме ...

Челси ја наполни мрежата на Вест Хем (ВИДЕО)

Силјановска Давкова: За христијаните нема поголем ...

Мицкоски: Христовото Воскресение е многу значаен ...

Ристовски со порака до двајцата кандидати за ...

Ристовски со порака до двајцата кандидати за ...

Пет асистенции и гол на Меси за едно полувреме, ...

Тамара на Борис Новковиќ се препознала во песната ...

Тамара на Борис Новковиќ се препознала во песната ...