Во идеалниот тим со кои настапувал во кариерата, на клупа ги стави Пикси, Панчев, Шукер, Луис Енрике, Гвардиола, Хуго Санчез, Бутрагењо. Тогаш замислете кои му ...
сите 5 | | | веќе видена

Црвена звезда го освои Купот на Србија, четврта ...

Црвена звезда го освои Купот на Србија, четврта ...

Израел срамни со земја бегалски камп во Газа

[ФОТО/ВИДЕО] Мистериозна маса убива доколку во ...

Воздухопловните вооружени сили во регионот на ...

Илјадници украински осуденици бараат условно ...

[ФОТО] Сиот свет ги гледа фотографиите од ...

(Видео) Тежок скандал во романскиот парламент: ...

[ВИДЕО] Љупчо Палевски Палчо спроведен пред суд: ...

СЕ ОГЛАСИ ПАЛЧО ПРЕД НОВИНАРИТЕ: Не бев во ...

Русија почна тактички нуклеарни вежби во близина ...

10 филмови со кучиња кои можете да ги гледате и ...

Европски проект за истражување на 6G комуникациите

(Видео) Со спектакуларен концерт на Џибони, ...

По двегодишна пауза, „Блу ориџин“ повторно ...

Слушачка промоција на новиот албум на „КЕМ“ во ...

Андријана со солзи во очите откако жирикомисијата ...

Една жртва и 30 повредени во принудно слетување ...

Лефков: Георгиев и Мемети, кадрите на СДС и ДУИ ...

Толпа луѓе на погребот на иранскиот претседател ...

Алберт Муслиу: Во „Мајскиот договор“ од 2007 не ...

Човек загина при турбуленции на лет од Лондон кон ...

Сајкоски по земањето на уверенијата од ДИК: До 28 ...

ВИДЕОАНКЕТА | Зошто одбравте стручно наместо ...

Бен и Џен: Распад на бракот или маркетинг трик за ...

Porsche традиционално на патиштата низ Македонија ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ѓоко Велковски: Над 9.000 ...

КОЛАЧ СО ПЕЧЕНИ ЈАБОЛКА: Превкусен десерт кој ќе ...

Тест · Тојота Ц-ХР 1.8 Хибрид · Тука почнува ...

Нова ТВ-кампања на Tigo.mk: Немаш пари? Нема ...

[ВИДЕО] Документарецот за еден од најголемите ...

Хеликоптерската несреќа во која загина ...

Нафтата е испиена, санкциите стоо

Вељко Ражнатовиќ откри дека нема да брза со ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Михајловска: На матурски испит ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Ќе издаде ли Меѓународниот суд ...

Николов за односот Милевски – го предупредувале ...