Премиерот Талат Џафери, заедно со министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски, директорот на ЈП за државни патишта, Ејуп Рустеми, придружувани од ...
сите 59 | | | веќе видена

Oдржано 30. Редовно генерално собрание на ФФМ

Невреме со грмотевици и силен ветер во западна, ...

Петровска во Гостивар: СДСМ вистински се грижи за ...

Лугето играат Бог со природата- Што е сеење ...

[ВИДЕО] Д-р Рајовиќ за децата без емпатија: ...

Мисајловски: Во „Платформа 1198“ се предвидени ...

[ВИДЕО] Тројца Руси скокнале од стратосферата на ...

[ВИДЕО] Петар Грашо за Хана: Не е модерно мажот ...

[ВИДЕО] Бојан Јовановски - Боки 13 во прво ...

Тошковски: Бојмацалиев не мора да се слика на ...

Николоски: Идната Влада на ВМРО-ДПМНЕ ќе донесе ...

Стојаноска: „Платформа 1198“ предвидува рамен ...

Ковачки: Со Платформата 1198 ќе го развиваме ...

Сајкоски: Во програмата „Платформа 1198“ за ...

[АУДИО] Најголемата светска ѕвезда жестоко ја ...

Пет тинејџери повредени во пукање во парк во ...

Митрески: Ги зголемуваме субвенциите за енергија ...

Луѓето се согласуваат дека овој класик е ...

,,Македонија повторно горда” – Трибина на тема ...

Андријана Петрушовска со секси селфи од зад ...

(Видео) Силно невреме со поплави во Грција, Волос ...

10 филмови од 2024-та кои веројатно сте ги ...

10 филмови од 2024-та кои веројатно сте ги ...

10 филмови од 2024-та кои веројатно сте ги ...

10 филмови од 2024-та кои веројатно сте ги ...

10 филмови од 2024-та кои веројатно сте ги ...

Мајами и Њу Орлеанс се последните патници во ...

(Видео) Мајами и Њу Орлеанс се пласираа во ...

(Видео) Мајами и Њу Орлеанс се пласираа во ...

Силјановска: Парламентот е школа на ...

Филипче: Можев да работам секаде по светот, решив ...

Маж се самозапали пред судницата во Њујорк каде ...

Светот на роботиката во чудо: Новата генерација ...

Јувентус три месеци не знае за победа во гости, ...

Оваа песна е хит на сите социјални мрежи, а никој ...

[ВИДЕО] Тој е најбогатиот миленик на светот, ...

[ВИДЕО] Го киднапирале внукот на најбогатиот ...

(Видео) Ковачевски: ЕУ е единствената шанса за ...