Жозе Мурињо по отказот во Рома во овој момент е без клуб, но во кариерата оствари големи успеси освојувајќи титули во Европа, Португалија, Англија и Шпанија. ...
сите 57 | | | веќе видена

Големо невреме во Романија уриваше билборди и ...

Историско финале и за Тиквеш: Пенал-рулетот за ...

Македонија е се позависна од увоз на храна и ...

[ВИДЕО] Обојте ги јајцата во нежни пастелни бои: ...

Арсенал и Ливерпул во битка за ист фудбалер: Кој ...

КУП НА МАКЕДОНИЈА: Тиквеш и Шкупи без голови на ...

КУП НА МАКЕДОНИЈА: Тиквеш и Шкупи без голови на ...

Грчки голгетер пристигнува во Серија А?

„НИКОЈ НЕ МИ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ВО РЕСТОРАНОТ МОЖАТ ДА ...

„НИКОЈ НЕ МИ ВЕРУВАШЕ ДЕКА ВО РЕСТОРАНОТ МОЖАТ ДА ...

Гужва пред јужна

Фантастичен концерт на Жељко Самарџиќ – ја испеа ...

НБА Топ 5: Сите погледи кон Леброн… (ВИДЕО)

Каралиевски: „Долго плови и на бранче распеаното ...

ФОТО+ВИДЕО | Никогаш во 112-годишната историја не ...

(Видео) Стевановиќ: Пендаровски е човек со ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Пенов: Под „Македонија повторно ...

[ФОТО/ВИДЕО] 7 години бил нејзиниот свет, а потоа ...

Нападот на Вембли

(Видео) „Годинава бонус плата во МВР од 36.000 ...

(Видео) „Годинава бонус плата во МВР од 36.000 ...

Кремаст, посен ванила десерт со јагоди – од ...

(Видео) „Его“ – нова песна, но и спот на Тамара ...

[Видео] Протести против законот за „странски ...

[Видео] Протести против законот за „странски ...

(Видео) Нова песна на Браво бенд – „Љубав преко ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Проф. д-р Лазаревска: Од брашно ...

[ВИДЕО] Се сеќавате на Сакис Рувас од Евровизија? ...

Што значеше гестот на Араухо по црвениот картон?

ВИДЕО | Андоновиќ: Кој и што доби во судирот меѓу ...

Напад на главната руска база на Крим, огромни ...

Цел живот се грижам за болниот брат, не може сѐ ...

„Пијана работа…“: Дара Бубамара поради инцидент ...

Елиминација за Голден Стејт, Леброн „закажа“ ...

Лејкерс и Леброн фатија залет за Денвер, а ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Јанаки: На „Конопфест“ ќе има ...

Одличен рецепт за кој е потребен само еден ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

(Видео) Лејкерси одат на Денвер Нагетс, Голден ...