Време зa читање: 6 минути Дали роботите ќе станат следните паметни телефони? Светскиот пазар за хуманоидни роботи се прогнозира да биде поголем од она што ...
сите 23 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Запален автомобил на Србин во Лепосавиќ

Нов чувар на домот: надзорна камера која „пука“ ...

Британската актерка проговорила за ...

ВИДЕО Ова е реакцијата на Симеоне за големото ...

Нова драмолетка со 11 гола на два меча во ЛШ и ...

(ВИДЕО) Пендаровски: Колку вреди зборот на човек ...

(Видео) Падна снег во БиХ и во Словенија

(ВИДЕО) Пендаровски: На 24 април заокружете број ...

(ВИДЕО) Пендаровски: На 24 април заокружете број ...

(ВИДЕО) Министерот Николовски заедно со ...

СТРАШНО НЕВРЕМЕ ПРИСТИГНА ВО СРБИЈА: Силен ветер ...

(ВИДЕО) Пожар во охридската кафеана „Беко“

[ВИДЕО] Плазма торта со совршен вкус – готова за ...

На „Netflix“ пристигна една од најпотресните ...

Златен Даб - Еволуција на изглед и вкус

[АУДИО] Ленон-Макартни, синовите на „Битлси“ ја ...

ПАНАМСКИОТ КАНАЛ ПРОРАБОТЕ за ограничен број ...

Барселона на денешен ден последен пат играше ...

Најмасивната ѕвездена црна дупка во нашата ...

Најмасивната ѕвездена црна дупка во нашата ...

(Видео) Вучиќ во Мостар се налути поради прашање ...

(Видео) Мисајловски: За да почнат промените во ...

Браво А1! Медиа кампања што ја редифинира ...

Стојаноска: На 24 април да заокружиме број 2 за ...

„КОГА ИЗЛЕГОВ ОД ‚ЗДРАВЈЕ РАДОВО' ИМАВ ВО ...

„КОГА ИЗЛЕГОВ ОД ‚ЗДРАВЈЕ РАДОВО' ИМАВ ВО ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Како политикологот Стојчевски ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Стефан Вујисиќ: Уметноста не ...

[ВИДЕО] Калиопи: Татко ми беше добар човек со ...

Павле Беловски: Погубно е ако една политичка сила ...

Запален олимпискиот оган во античка Олимпија

Стојна Костовска: Богами не би се дала за жена од ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Дали Израел сепак ќе му се ...

Ковачки: Граѓаните да не очекуваат извинување од ...

(ВИДЕО) „Срамота е, на онкологија нема доктори, а ...

(Видео) Кој од раководството на ВМРО-ДПМНЕ се ...

(ВИДЕО) Немаме партиски, имаме крводарителски ...

(Видео) Будимир го изведе најлошиот пенал во ...