„Беше гладен, дехидриран и целиот беше со рани затоа што родителите го клукале. Веднаш го зедов со мене и почнав прво со храна и вода, и потоа со лекување“ ...
сите 2 | | | веќе видена

Гори и натаму над Селце, хеликоптерите се ...

Ѕвезден судир ја разрешува мистеријата на ...

Ѕвезден судир ја разрешува мистеријата на ...

Полициски хеликоптери го гаснат пожарот на Шар ...

Од немај-каде: СДСМ од врата на врата да собира ...

[ВИДЕО] Жестока тепачка во Парламентот во ...

ВИДЕОАНКЕТА | Ги прашавме водителите има ли ...

(ВИДЕО) Стојаноска: Граѓаните на 24 април ќе го ...

Димитриеска Кочоска: Говорот на омраза и ...

Вака дечињата ја сакаат својата држава: ...

НБА Топ 10: Ноќ на брутални забивања (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Николова: Силјановска треба да се извини ...

Гоце Делчев ли е проблемот, Пендаровски повторно ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Дерала: Граѓаните да го ...

(ВИДЕО) Мисајловски: Одвратно е однесување на СДС ...

Следете во живо: Изјава на Владо Мисајловски

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Цветковска: Ми пречеше тоа што ...

ВИДЕОАНКЕТА | Што е уметност и колку таа се ...

(ВИДЕО) Ковачки: Бесрамниот Пендаровски да и се ...

ВИДЕО | Ресоцијализација во затворите: Како патот ...

Десетици илјади луѓе се евакуирани по поплавите ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Иран ја одбрани својата чест и ...

Тихување со помош на речен камен

Рецепти за 2 редени чоколадни торти што не се ...

НАЈСОЧНИОТ И НАЈВКУСЕН КОЛАЧ: Пробајте го ...

(ВИДЕО) Пендаровски: Силјановска потврди дека ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

(Видео) Пендаровски од Куманово порача дека на ...

По Томи Ли, го глуми Доналд Трамп: Погледнете ја ...

Грозоморна навреда кон Силјановска на митинг на ...

Детектор анкета: 90% од граѓаните забележуваат ...

(ФОТО/ВИДЕО) Срдечен поздрав меѓу Пендаровски и ...

Пендаровски: Мицкоски сака да биде и претседател ...

Неодолива торта за сите оние кои обожаваат ...

Леверкузен првпат во својата историја ја освои ...

Историја: Баер Леверкузен после 120 години е ...

(ВИДЕО) Докажано: Red Dead Redemption 2 работи на ...

Јелена Спенџарска во Бомбакис поткаст: Имав ...