,,Исклучен сум ама не можат да ме исклучат од ВМРО”. Ова е вербалната гимнастика на екс министерот за образование и здравство Никола Тодоров искажана на Само ...
сите 4 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Митрески: Продолжуваме со континуиран ...

Паранормална ситуација: Села собраниски спикер, ...

НБА Топ 10: Брутално забивање на Мари (ВИДЕО)

Над 3000 вработени во културата оставени без плата

(ВИДЕО) Објавена изборната песна на ВМРО-ДПМНЕ ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Хаџи Јанев: Иран со нападот врз ...

(ВИДЕО) Мицкоски: СДС и ДУИ неколкумина од власта ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Бишевац: Македонија како држава ...

[ВИДЕО] Неверојатна глетка снимена за првпат во ...

(Видео) „Нема откажување од иднината“ – СДСМ и ...

(ВИДЕО) Највлијателни луѓе во 2024 – на листата ...

Следете во живо: Изјава на Мицкоски од Охрид

(Видео) Со интонирање на македоснката химна ...

Анри ги посочи виновниците за голот кој му ...

Херојот на Реал: Знаевме дека еден играч ќе ...

Ние решаваме дали ќе бидеме Талибанци или ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Наумов и Давидовски од Штрих: ...

Бункерот на Мусолини во Рим – местото каде што ...

Точно 353 балерини го соборија рекордот во танц ...

Приватна средба на полскиот премиер со Трамп

Пејачката покажа на кого е толку талентирана: Што ...

ВИДЕО | Андоновиќ: ХДЗ победи на парламентарните ...

Таче се уплаши: Oдби да му пререче на Османи за ...

ИНТЕРВЈУ НА КОВАЧЕВСКИ: Над 61 пратеник ќе ...

Левица со слоганот ,,Неподмитливите во ...

Торта готова за само 10 минути! Бананите ѝ даваат ...

Филаделфија обезбеди плеј-оф, Атланта ја заврши ...

(Видео) Сиксерс преку Мајами до седмоот место на ...

(Видео) Сиксерс преку Мајами до седмоот место на ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

Новите „канџи“ брзо попуштија

Комплексот „пајакова мрежа“ и дебаклот на ...

Македонското културно наследство на крстопат ...

Пендаровски: На сите странци им ветуваат дека ќе ...

МЗТ Скопје Аеродром е во полуфиналето на АБА 2 ...

Јакимовски: Османи води жирафа политика – цело ...

[ВИДЕО] Одлична за велигденските празници: ...