,,Исклучен сум ама не можат да ме исклучат од ВМРО”. Ова е вербалната гимнастика на екс министерот за образование и здравство Никола Тодоров искажана на Само ...
сите 4 | | | веќе видена

Обезбедувањето му забранило пристап на пазарот во ...

(ВИДЕО ) „Еуромакс ресоурцес“ со последна опомена ...

[ВИДЕО] Боки 13: Рекет не е расчистен, јавноста ...

Навестувања дека темната енергија можеби станува ...

(ВИДЕО) Стојаноска: Потребно е национално ...

Руси поставија светски рекорд со скок со падобран

Европскиот рекорд на Леверкузен спакуван во 2 ...

Европскиот рекорд на Леверкузен спакуван во 2 ...

Филипче: 30.000 денари просечна и 20.000 ...

Мисајловски: Во фокусот на програмата на ...

(Видео) Туристи поради селфи малтретирале мечиња, ...

Инфомакс ја прекинаа соработка со Арсовска, не се ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Скерлев: Англичаните на пат да ...

Како ВМРО-ДПМНЕ ги ,,запали” Охрид и кампањата за ...

Марко Трошановски: Тешко е да се испреговара нова ...

[ФОТО] Фустаните на принцезата Дијана изложени во ...

Уште еден интересен викенд е пред нас – ќе ...

„НАЈСРЕЌЕН СУМ КОГА ГО СОБИРАМ СЕМЕЈСТВОТО И ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Аркан Керим: Од туризмот може да ...

[ВИДЕО] Поради албумот кој беше објавен пред ...

[ВИДЕО] Поради албумот кој беше објавен пред ...

Биби и Боби во Авицена лабораторија

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Галабов: Создадовме списание каде ...

Ковачки: Народот е подготвен и обединет за ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Израел го нападна Иран – ...

(ВИДЕО) Пендаровски: Знам некои од другата страна ...

(Видео) Израел го нападна Иран, експлозии во ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

ИМА 93 ГОДИНИ: Откриена тајната на долговечноста ...

Ова се НАЈДОЛГОВЕЧНИТЕ телевизиски серии на сите ...

Мисајловски: СДСМ и ДУИ ги интересира криминал и ...

Мисајловски: Не сме за укинување на проектот за ...

(ВИДЕО) Воздухопловните сили на САД ја потврдија ...

Мисајловски: Оптимист сум дека има подобро ...

Мисајловски: 40% во моментов има сива економија, ...

(ВИДЕО) КАТАСТРОФАЛНИ ПОПЛАВИ ВО РУСИЈА: ...

(ВИДЕО) КАТАСТРОФАЛНИ ПОПЛАВИ ВО РУСИЈА: ...

[ВИДЕО] Кремаст фил, сочни пишкоти и вкус на ...