Психологот Иван Христов, гешталт-психотерапевт под супервизија, во едночасовниот подкаст „За секого по нешто“ зборува за причините – како се случи децата и ...
сите 21 | | | веќе видена

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Бојана Наумовска, професор: ...

„ЗА МАКЕДОНИЈА НАЈДОБРО Е ДА ГО ПРЕЗЕМЕ ...

„ЗА МАКЕДОНИЈА НАЈДОБРО Е ДА ГО ПРЕЗЕМЕ ...

Украина ги повлекува своите војници од регионот ...

ЦЕЦА НАЈЕМОТИВНА ДО СЕГА: Одговори што би му ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Муратов: Медиумите ги користат ...

[ВИДЕО] Осум мртви, 40 повредени во сообраќајна ...

Јокиќ ја доби МВП наградата, па ја растури ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Зошто e Харков стратегиски ...

[Видео] Протестите во Грузија продолжија и по ...

[Видео] Протестите во Грузија продолжија и по ...

Цеца во „скромен“ аутфит од над 35.000 евра, ...

ВИЛАТА НА ЦЕЦА УКРАСЕНА КАКО НИКОГАШ ДО СЕГА: Се ...

Куртоа скоро цела сезона беше повреден, а вчера ...

Во голем пожар во пристаништето Медулин уништени ...

Изгоре службениот пасат на директорот на ...

Објавен трејлерот за втората сезона на серијата ...

Јокиќ блескаше против Минесота за пресврт на ...

ЧОКОЛАДНА БОМБА ЗА СИТЕ КОИ ОБОЖАВААТ СЛАТКО: ...

НБА Топ 5: НФЛ издание на Јокиќ (ВИДЕО)

(Видео) Њујорк дојдоа до меч топка – Брансон ја ...

Минатото лето беше најжешкото во последните 2000 ...

(Видео) Јокиќ го доби МВП трофејот па со 40 поени ...

[ВИДЕО] Поранешниот казахстански министер за ...

[ВИДЕО/ФОТО] Ана објавила селфи кратко пред ...

Манчестер Сити е на чекор до титулата во Англија ...

Џим Кери го мразел сценариото на еден од неговите ...

[ВИДЕО] За миленик земала бебе верверица: Иако ...

(ВИДЕО) Маскиран млад човек пукаше кон таксист во ...

[ВИДЕО/ФОТО] Претставничката на Ерменија ги освои ...

ВИДЕО ПРЕМИЕРА | „Политиканти“ на „Слободен ...

[ВИДЕО] Непродадените возила „Tesla“ ги чува на ...

[ВИДЕО] Непродадените возила „Tesla“ ги чува на ...

ВИДЕО|Франција: Во напад врз затворско комби ...

ВИДЕО|Франција: Во напад врз затворско комби ...

[ВИДЕО] Рецепт за турски сладолет од три ...

(Видео) Русија ја пушти во употреба ...

[ВИДЕО] Како изгледа најскапата подводна хотелска ...