Улични и бездомни кучиња, каснувања, напади на луѓе. Се решава ли проблемот и од каде секојдневно се зголемува бројката на бездомни кучиња? Кој е одговорен, ...
сите 5 | | | веќе видена

(Видео) Спектакл во „Олд Фирм“, шест гола и реми ...

Брегалница го шокираше Шкупи на стартот – Пепи ...

[ВИДЕО] Менаџерот на Волвс за поништениот гол со ...

(ВИДЕО) Пендаровски: Христијан Мицкоски сега е ...

Сајкоски: Заедно со Гордана Силјановска Давкова ...

(ВИДЕО) Мисајловски: Сите граѓани да ни се ...

Лукаровска го поддржа Пендаровски: Бевме ...

Ивица Алексовски во Бомбакис поткастот: Не е ...

Многу изговори, а една реалност – „Не е до нив, ...

Сопствен најстрог критичар: Шакира остро ги ...

Најдобриот забивач на сите времиња влезе во ...

(ВИДЕО) Стевановиќ: Лек за секој што му е ...

Мисајловски во посета на општина Старо ...

(ВИДЕО) Стоилковски: Пендаровски да не се крие ...

Асистенција за најавни шпици и нов трипл-дабл на ...

ТАРАВАРИ: Огромна грешка се направи во 2022 ...

ТАРАВАРИ: Огромна грешка се направи во 2022 ...

Ковачки: Граѓаните се подготвени за промените, за ...

ЕВЕ КАДЕ Е НАЈЕВТИН ОДМОРОТ: Во Европа има дури ...

„Трипл-дабл“ против Атланта, Јокиќ го брка ...

Баскија е на нозе, Атлетик Билбао по 40 години го ...

Јокиќ го предводеше Денвер до врвот, „кралот“ ги ...

Намалена казната за Трабзонспор за инцидентите во ...

Пендаровски му одговори на Мицкоски: Еве со кого ...

Николоски: Каков е тој чесен Пендаровски кој ...

Рома владее во Рим, Манчини му пресуди на Лацио ...

(ВИДЕО) Пендаровски: Гласајте за претседател кој ...

(ВИДЕО) Николоски од Неготино: Следува ...

(ВИДЕО) Николоски: Кампањата на Пендаровски е ...

Милан со убедлив триумф против Лече ја продолжи ...

Активистката Грета Тунберг уапсена на ...

Активистката Грета Тунберг уапсена на ...

[ВИДЕО/ФОТО] Убиецот на малата Данка Илиќ донесен ...

[ВИДЕО] Јелена Томашевиќ: Ме проверуваа и не ...

(ВИДЕО) Каевски: Паничните лаги на ДПМНЕ и ...

Силекс и Гостивар без голови на полувреме (ВИДЕО)

[ВИДЕО] Она што се случува во Дубаи го шокира ...

[ВИДЕО] Она што се случува во Дубаи го шокира ...

(ВИДЕО) Николоски: Новата влада на ВМРО-ДПМНЕ ќе ...