Мирна, стабилна и се чека да пукне е процената на безбедносната состојба во земјава според пратеникот Павле Трајанов, кој смета дека во зависност од изборните ...
сите 45 | | | веќе видена

МОМЕНТОТ КОГА СЕ ТРЕСЕШЕ ТЛОТО ВО ТАЈВАН: ...

[ВИДЕО] Бојмацалиев: Лекарот од Железара бил ...

НБА Топ 10: Ноќ на атрактивни забивања (ВИДЕО)

Воска спорт во само една минута со два ефектни ...

Воска спорт во само една минута со два ефектни ...

Пенелопe Круз и Бред Пит се ИКОНИЧКИОТ пар во ...

Се зборува дека принцот Вилијам му понудил нешто ...

Тошковски домаќин на министерски состанок во ...

(Видео) Каевски: Голем скандал, лажните анкети на ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ромите имаат своја историја, ...

(Видео) Муцунски: Време е за почеток на важна ...

Ѓорѓиоска/Јосифоски: Интересот за учество на ...

(Видео) Стоилковски: Очајни дезинформации ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Професор Орце Симов: Институциите ...

[ФОТО/ВИДЕО] Можете да поминете само 10 минути во ...

[ВИДЕО] Торнадо погоди пет американски сојузни ...

(Видео) Костадиновска-Стојчевска: Сѐ е јасно во ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Петров: Не е прифатливо ...

Над 700 повредени во силниот земјотрес на Тајван

Кустурица му предложи на Путин снимање на триптих ...

ВИДЕО | Математиката ги раскара синдикалците со ...

(Видео) Здравко Чолиќ со нова песна која е ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Најава за нова офанзива? И ...

Над 700 повредени во силниот земјотрес на Тајван

Сончоглед пита со афион: Уживајте во ...

Тајван погоден од најсилниот земјотрес во ...

Канаѓанка го собори светскиот рекорд во пленк, ...

ФОТО и ВИДЕО| Расте бројот жртви во земјотресот ...

ФОТО и ВИДЕО| Расте бројот жртви во земјотресот ...

Манчестер Јунајтед пронајде засилување од 100 ...

(ВИДЕО) Срушени мостови,  одрони на планините – ...

[Видео] Тајван погоден од најсилниот земјотрес во ...

(Виде) Како беше ограбен маркетот во Црниче

(Видео) Доминација на Европејците во НБА лигата

(Видео) Доминација на Европејците во НБА лигата

ВИДЕО+ГАЛЕРИЈА: Згради се тресат, паника во ...

Лекција од Јокиќ за Спарс - 42 поени со три ...

ВИДЕО| Тајван погоден од најсилниот земјотрес во ...