Овој остров се наоѓа во Грција, покрај далеку познатиот и поголем „брат“ Крит. Во историјата бил познат по не баш прекрасните времиња, што во голема мера ...
сите 3 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Ангелов од Попова Шапка: Ќе бараме ...

[ВИДЕО] Овие пет интересни филмови доаѓаат на ...

[ВИДЕО] Овие пет интересни филмови доаѓаат на ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Оџачарката Јасмина Атанасова ...

Богоев: Нула толеранција за криминалот и ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Новакоски: ДИК не може сама да се ...

Најстарата мегаструктура пронајдена во Европа ...

Љупчо Николовски: До 15 март целосна исплата на ...

Бојана Скендеровски со баладата „Лажни светови“ ...

(ВИДЕО) Лефков: Пендаровски лажеше кога викаше ...

(ВИДЕО) Митева: Извештајот на ДЗР за ЈПДП, ...

ИДФ објави снимки од наставници на УНРВА кои ...

Силјановска Давкова кажа дека е родена во 1953 ...

[ВИДЕО] „Netflix“ објави трејлер за серијата ...

[ВИДЕО] Сашко Коцев: Кога ќе ме видат на плажа од ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Миле Лефков: Партнерот во новата ...

Ужас: Диакаби поради повредата против Реал ја ...

(ВИДЕО) Батерии со вода – Мошне се поевтини, може ...

НЕБОТО ИМ ГО КОНТРОЛИРАМЕ „НА ДИВО“, ТАБЛИТЕ НЕ ...

(видео) Такер Карлсон со предупредување до ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Воени маневри на Балтикот, ...

„Фрајле“ одбележаа 15 години јубилеј со нов албум ...

Маричиќ призна илјадници маани на СДСМ за ...

Го исмејуваат на социјалните мрежи: Роналдо се ...

ВИДЕО | Лејкерс подобри од Оклахома, Милвоки и ...

ВИДЕО | Лејкерс подобри од Оклахома, Милвоки и ...

Аматери го направија штетниот договор со ...

Хет-трикот на Кавани за 16 минути кој ја распали ...

Мартовски снег во Македонија - еве каде вее во ...

Муцунски: Не е невозможно ВМРО-ДПМНЕ да освои 61 ...

Продолжува чудесната серија на Интер. По новата ...

Лејкерс подобри од првиот тим на Западот, Милвоки ...

Лејкерс подобри од првиот тим на Западот, Милвоки ...

Најбаран човек во Европа, побегнал со 1,9 ...

[ВИДЕО] Рецепт за богата торта од палачинки: ...

ВИДЕО I Страшна глетка – прв регистриран случај, ...

[ВИДЕО] Новиот документарец на „Netflix“ ја ...

(ВИДЕО) Џафери: Обезбедивме европски услови за ...

Мајк Џејмс е МВП на месец февруари во Евролигата ...