Поминаа две години, половина од мандатот како локална власт на Папазов и ДПМНЕ во Кочани. Заклучокот е поразителен: ДПМНЕ ги изневери граѓаните. Нема проекти. ...
сите 13 | | | веќе видена

Бразилецот Нето за водство на Тиквеш против ...

Вардар убедливо со Брегалница, АП Брера првпат ...

Фудбалерките убедливо поразени од Грузија

Ксенија Николовa во „Бомбакис поткаст“: „Кај нас ...

(ВИДЕО) Мицкоски: СДС и ДУИ работат на епски ...

„Ова е небесно сина“: Глумиците од „Ѓаволот носи ...

(ВИДЕО) Каевски: Со СДСМ над 1.000 евра просечна ...

Елис од Бордо е во кома по судир со глави со ...

Банкеро во последната секунда му донесе триумф на ...

Долгото чекање термини во јавното, ги „брка“ ...

Долгото чекање термини во јавното, ги „брка“ ...

Од стара железничка до стара чаршија, стотина ...

Големиот хаос на мечот Њу Орлеанс - Мајами

Бостон со лекција за Никс среде Њујорк (ВИДЕО)

Големо славје во Кавадарци: Тиквеш го изненади ...

Тиквеш слави, Вардар „падна“ во Кавадарци (ВИДЕО)

Тиквеш слави, Вардар „падна“ во Кавадарци (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Гаф на Бајден: Вдовицата на Навални ...

(ВИДЕО) Тешка несреќа во Индија: Трактор полн со ...

Сѐ додека нашите потреби сакаме да ги оствариме ...

(Видео) Џафери направи увид на патот ...

Јувентус се засили со аргентински талент

На лет на „Ер Азија“ експлодирала надворешна ...

Шкупи не се предава – „проектил“ на Руатубјае за ...

Гронер израмни, но Радески веднаш врати за нова ...

Гронер израмни, но Радески веднаш врати за нова ...

Буњамин Шабани носи предност на Струга ТЛ против ...

[ВИДЕО] Весна Бејби: Мајка ми фаќаше врски да не ...

[ВИДЕО] Хаос на мечот Пеликанс-Хит, нов ...

Дербито во Струга почна возбудливо: Иљази ...

(ВИДЕО) Јаревски: Со зголемувањето на цените на ...

(ВИДЕО) Петрушевски: По отворањето на тунел со ...

Јутјубер тешко ќе го повредеше Кака во ...

(ВИДЕО) Шкријељ: Просечната плата на историски ...

(ВИДЕО) Михаиловски: Со мерката „Младински ...

Квентин Тарантино открил кој му е омилен филм од ...

Премиерот пред обвинение за сексуално ...

НЕМА ЛЕК ПРОТИВ ВРСКИ: И Мој термин инфициран, ...