Поминаа две години, половина од мандатот како локална власт на Папазов и ДПМНЕ во Кочани. Заклучокот е поразителен: ДПМНЕ ги изневери граѓаните. Нема проекти. ...
сите 13 | | | веќе видена

(видео) ОСМАНИ СО 2.000 ЕВРА ПЛАТА СЕ ЖАЛИ: Не ...

Битиќи: Инспекции ќе следат дали ќе има нефер ...

Велковски: Пензионерите ќе добијат само 5% ...

Маргот Роби ги деактивираше сите социјални мрежи, ...

Јулија Навална го повика Европскиот парламент да ...

„Изгледа како да го носи на прошета пред спиење“: ...

Неповторливата голманска легенда на Баерн кој ...

ВИДЕО| Тошковски: Пратениците се неписмени и ...

Нов пораз: Фудбалерките без постигнат гол и во ...

НБА Топ 10: Француски „постер“ за Вембенјама ...

ФИБА ја прогласи победата на Македонија како ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Абил Бауш: Одмрзнатите цени нема ...

ПЕНДАРОВСКИ ВО АЛБАНИЈА: Нашата земја досега има ...

Кога Рој Рин ќе го тепал малиот Руни

[ВИДЕО] Најомразената личност на интернетот во ...

[ВИДЕО] Најомразената личност на интернетот во ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Сеад Ризвановиќ: Руската агресија ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ибрахим Мехмети: Мешањето на ...

Бајден: „Неверојатно конзервативната“ израелска ...

Зошто англиските клубови не доминираат во Европа?

Бојмацалиев ги повика пратениците да го изгласаат ...

„Година по година“, нова емотивна песна на Лазар ...

Чаби Алонсо, Чави, Шави Алонсо или Хаби Алонсо - ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Гаф или неуспешен обид на ...

[ВИДЕО] Ова е најбрзото комби на светот, а сега ...

[ВИДЕО] Дру Баримор: Кога ќерка ми сака да биде ...

Елена од Гевгелија 1 година се грижи за штрк: „Го ...

Продолжува елиминацијата на фаворитите во Акапулко

Дали се сеќавате на овој оперативен систем? Вака ...

Слушнавте ли за пента-трикот на Халанд, втор за ...

(Видео) Струс со трока од 20 метри го шокираше ...

Бриџит Џонс се враќа на големото платно: Наскоро ...

По 210 минути игра и пенали го добивме првиот ...

КАКВА ЛУДНИЦА: Дончиќ и Далас шокирани со кош од ...

Барал од поранешната сопруга да му го врати ...

„Гугл“ воведува вештачка интелигенција во ...