Рецепт за погача која лесно се подготвува СОСТОЈКИ: 1 кг брашно 20 гр квасец 1 лажичка шеќер 2 јајца 50 мл вода 3 мл масло 300 мл млеко 2 лажици кисела павлака ...
сите 62 | | | веќе видена

Учествувал на 238 избори и никогаш не победил

Учествувал на 238 избори и никогаш не победил

(Видео) „30% повисоки права од социјална и детска ...

Деспотовски: Пожарот во Универзална е последица ...

[ВИДЕО] Дали сте знаеле дека Шакира глумела во ...

Власта троши без усул пред изборите, ставајќи го ...

Ристовски од Неготино: Претседателската ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ангелов отфрла можност за ...

Зендаја уште еднаш ја потврди титулата кралица на ...

НАСА работи на робот-куче за спасувања на ...

„ОД ДЕНЕШЕН АСПЕКТ СЕ КААМ ШТО ВЛЕГОВ ВО ...

„ОД ДЕНЕШЕН АСПЕКТ СЕ КААМ ШТО ВЛЕГОВ ВО ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | И атомската енергија е корисна, ...

Митева: Заради односот на СДС и Бисера Стојчевска ...

[ВИДЕО] Герасимовски: Екипите го локализираа ...

[ВИДЕО] Герасимовски: Екипите го локализираа ...

Бочварски: Министерството за транспорт и врски ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Владите на западните земји под ...

Антониа Гиговска за Јелена Томашевиќ: Таа е една ...

Пол Мекартни одушевен од преработката на ...

Гори Универзална сала во Скопје (фото+видео)

[ВИДЕО] Двејн Џонсон го поддржа Џо Бајден во 2020 ...

(Видео) Николова: Со глас за европската коалиција ...

ПЕНДАРОВСКИ: Во трката за претседател сум за да ...

ПЕНДАРОВСКИ: Во трката за претседател сум за да ...

(ВИДЕО) Костадиновска – Стојчевска: Нема ...

[ФОТО/ВИДЕО] Над Скопје густ чад: Гори ...

Локализиран е пожарот во Универзална сала

Николоски: ПР агенцијата наместо да му зема на ...

Пожарот кој ја зафати Универзална сала во Скопје ...

(ФОТО/ВИДЕО) Гори Универзална Сала

Гори Универзална сала (ФОТО+ВИДЕО)

Гори Универзална сала (ФОТО+ВИДЕО)

Која е приказната зад Џолин, девојката за која ...

Затемнувањето на Сонцето проследено со овации на ...

Роберт Ф. Кенеди го кажа убиецот на татко му

Францускиот д-р Зијад А. Маси во Скопје: Нашето ...

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Информативната емисија „Слободен ...

(Видео) Конектикат ја одбрани титулата во НЦАА