Корупцијата е крајно опасна, ги поткопува демократските институции, ја подрива довербата во државата, а го отежнува и водењето бизнис. Затоа е исклучително ...
сите 151 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Каевски: Со СДСМ над 1.000 евра просечна ...

Елис од Бордо е во кома по судир со глави со ...

Банкеро во последната секунда му донесе триумф на ...

Долгото чекање термини во јавното, ги „брка“ ...

Долгото чекање термини во јавното, ги „брка“ ...

Од стара железничка до стара чаршија, стотина ...

Големиот хаос на мечот Њу Орлеанс - Мајами

Бостон со лекција за Никс среде Њујорк (ВИДЕО)

Големо славје во Кавадарци: Тиквеш го изненади ...

Тиквеш слави, Вардар „падна“ во Кавадарци (ВИДЕО)

Тиквеш слави, Вардар „падна“ во Кавадарци (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Гаф на Бајден: Вдовицата на Навални ...

(ВИДЕО) Тешка несреќа во Индија: Трактор полн со ...

Сѐ додека нашите потреби сакаме да ги оствариме ...

(Видео) Џафери направи увид на патот ...

Јувентус се засили со аргентински талент

На лет на „Ер Азија“ експлодирала надворешна ...

Шкупи не се предава – „проектил“ на Руатубјае за ...

Гронер израмни, но Радески веднаш врати за нова ...

Гронер израмни, но Радески веднаш врати за нова ...

Буњамин Шабани носи предност на Струга ТЛ против ...

[ВИДЕО] Весна Бејби: Мајка ми фаќаше врски да не ...

Дербито во Струга почна возбудливо: Иљази ...

[ВИДЕО] Хаос на мечот Пеликанс-Хит, нов ...

(ВИДЕО) Јаревски: Со зголемувањето на цените на ...

(ВИДЕО) Петрушевски: По отворањето на тунел со ...

Јутјубер тешко ќе го повредеше Кака во ...

(ВИДЕО) Шкријељ: Просечната плата на историски ...

(ВИДЕО) Михаиловски: Со мерката „Младински ...

Квентин Тарантино открил кој му е омилен филм од ...

Премиерот пред обвинение за сексуално ...

НЕМА ЛЕК ПРОТИВ ВРСКИ: И Мој термин инфициран, ...

НЕМА ЛЕК ПРОТИВ ВРСКИ: И Мој термин инфициран, ...

ВИДЕО | Уште еден трипл-дабл за Јокиќ, Вембањама ...

Сопругата му го прости неверството, се прослави ...

(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ: Пробиштип го чека Анастасов ...

Во борбата за власт доминираат наративи за ...

Во борбата за власт доминираат наративи за ...