Помеѓу 45-те патници кои се најдоа на овој историски лет беа научниците од Норвешкиот поларен институт. Покрај патници, авионот пренесувал и 12 тони опрема, ...
сите 10 | | | веќе видена

Лозано, скриен под маска на карневалот во ...

ВИДЕО | Масовна венчавка на Денот на вљубените во ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Билјана Ванковска: Јас сум ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Петров: Нема подобар кандидат од ...

Карачиќ и Екберг донесоа голема драма, Кил се ...

Карачиќ и Екберг донесоа голема драма, Кил се ...

ВМРО-ДПМНЕ со кривична за Спасовски: Издавал ...

„Никогаш не сум бил со полнолетна жена, ме ...

„Никогаш не сум бил со полнолетна жена, ме ...

Заговорот за соработка меѓу Трамп и Русија е ...

АНТОВСКИ: Власта во заминување токми тендери во ...

Величествената атмосфера на Олимпико

ВИДЕО | Андоновиќ: За Путин, Бајден е подобра ...

ВИДЕО | Знаете ли за несаканите ефекти од ...

Бостон го декласираше Бруклин со 50 коша разлика

(Видео) Репортажа на Би-би-си од Авдиивка: ...

(Видео) Ивона Јо шокира со новиот спот за песната ...

(Видео) Нетфликс објави сцена од третата сезона ...

ДЕНЕСКА ВО 10 ЧАСОТ СТАРТУВА НОВАТА СЕЗОНА НА ...

(Видео) Мини криза во Денвер, трет пораз по ред ...

(Видео) Мини криза во Денвер, трет пораз по ред ...

[ВИДЕО] Камери на локална телевизија го снимија ...

(Видео) Навивачите го совладаа напаѓачот на ...

(ВИДЕО) Крвав напад на парадата на победникот на ...

(ВИДЕО) Крвав напад на парадата на победникот на ...

(Видео) Филм за Сараево доаѓа во американските ...

Лацио му нанесе нов удар на Баерн, ПСЖ го скрши ...

Лацио му нанесе нов удар на Баерн, ПСЖ го скрши ...

Спречен шверц на дрога, оружје и муниција од ...

ChatGPT добива можност за паметење, ќе ги ...

(ВИДЕО) НЕОФИЦИЈАЛНА ВОЕНА ХИМНА НА ИЗРАЕЛ: ...

Ученици од Хонгконг го создадоа најмалиот ...

Со автомобил влетал во болница во Тексас, загина ...

Љуљиета Ќерими се изјаснила како Македонка за да ...

Министерството за финансии го блокира ...

[ВИДЕО] Гледачите веруваат дека ова ќе биде ...