Најмалку шест лица загинаа, а 18 се повредени во вторникот во судир на камион и училишен автобус, во централниот дел на американската сојузна држава Охајо. ...
сите 13 | | | веќе видена

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Хаџи Јанев: Руската ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Трпе Деаноски: Талат Џафери ги ...

[ВИДЕО] Го запалил најмоќниот „Samsung“ само „за ...

[ВИДЕО] Го запалил најмоќниот „Samsung“ само „за ...

Од шест милион за грантови, Дрин Ахмети од Фондот ...

Коинциденција или корупција: Власта со 47 ...

Митовски: Општина Гази Баба тоне во шут и отпад

[Видео] Што е муабетот со… Регулацијата на ...

Ривер извади ново дете кое стана најмлад стрелец ...

Ривер извади ново дете кое стана најмлад стрелец ...

Ривер извади ново дете кое стана најмлад стрелец ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Нетанјаху го отфрли мировниот ...

[ВИДЕО] Нетфликс објави трејлер за психолошката ...

Лесна крем супа од печурки – од кујната на Марија ...

Софија Вергара во луксузниот дом има плакар за ...

ВИДЕО | На Филаделфија не и оди без Ембид, Голден ...

(Видео) Детроит победи во Сакраменто, Филаделфија ...

[ФОТО/ВИДЕО] „Ѓуро од Чачак ми кажа: ’Крстарењето ...

(ВИДЕО) СТАНБЕН КОМПЛЕКС ВО КИНА ИМА 20.000 ...

„Времето застана пред 1 година“ - Болна исповед ...

[ВИДЕО] Турист уринирал врз најголемата статуа на ...

Топ 10 најзаразни поп песни во изминатите 10 ...

Сцената од половиот однос меѓу младата актерка и ...

(видео) ВОВЕДЕН РЕД НА ПУНКТОТ ВО ПРОЛЕТ: Завршив ...

(Видео) Бојмацалиев: Честитки за првиот ...

[ВИДЕО] Комичната реклама ги воодушеви фановите ...

Тиктокерот уапсен во Грција е Албанец, ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Поголеми пензии и силна ...

(Видео) Ковачевски: Собранието треба да постапи ...

(Видео) Пендаровски: За Албанец да биде ...

ВИДЕОИНТРВЈУ | Барбов: Македонка сомнителна на ...

На Македонија и се заканува монструозна кражба на ...

(Видео) Формиран Советот за координација на ...

Глутница кучиња скитници низ Тетово, општината ...

Реал Мадрид се засилува со 18-годишник за 60 ...

ВИДЕО I Пет километри детска облека поставена на ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Чукалиев: Ние не сме рајот на ...

Лотарија на дуото Груби – Бајрами за 13 месеци ...

ВИДЕО | Анкета во Прилеп: Животот е крпен, ...