Фридман му беше домаќин на Илон и го расчачка милијардерот за војните што се случуваат денес, за потенцијалниот иден конфликт меѓу САД со Кина, плус некои теми ...
сите 2 | | | веќе видена

(Видео) Ѓоковиќ: Колку тенисери во историјата ...

(ВИДЕО) „Полиграф“: Кој дезинформираше дека ...

Започна судењето на родителите на момчето убиец ...

[ВИДЕО] Најпрофитабилната анимирана франшиза доби ...

Раул потврди дека Реал продал свој млад талент на ...

[ВИДЕО] „BMW“ влегува во трка со Тесла

СДСМ го моли ДУИ да имаат заеднички листи

Најбрзата баба на светот вози ламборџини на 83 ...

[ВИДЕО] Повикувам Владата и сите во неа, без ...

Изненадување: Најлошиот тим во НБА лигата го ...

(ВИДЕО) Се огласи Ѓорѓе Давид: Ми правите пекол ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Ѓорѓиевски: Преку Еразмус ...

Неверојатни сцени во Белград: Мајката и сопругата ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Предизборни тензии во САД, ...

Погледнете го првиот трејлер за „Despicable Me 4“

Фер и слободни избори – гарантиран пат кон ЕУ, ...

Претставен првиот проѕирен OLED TV, поддржува 4K ...

НБА Топ 5: Ноќ на атрактивни забивања (ВИДЕО)

Претставен првиот проѕирен MicroLED екран – ...

Акробатскиот кош на Бразилецот кој го реши ...

Акробатскиот кош на Бразилецот кој го реши ...

Атланта стави крај на серијата порази, одличен ...

(ВИДЕО) Тројца Американци се мртви, 30 повредени ...

Познато кога излегува S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of ...

Бебе со првото делумно трансплантирано срце дава ...

(Видео) Вечерва тешка сообраќајка во Аеродром, ...

Еколошки активисти истуриле супа врз стаклото што ...

(Видео): Скандал во Лувр: Демонстранти ја полија ...

Групата од Грчец се ширела со ветер во грб од ...

Интелегенцијата на Џафери може да се мери со таа ...

Интелегенцијата на Џафери може да се мери со таа ...

Атомски ракомет во Келн - Франција е европски ...

Али, Трајко, Неџмије, Оливера и балканските ...

Али, Трајко, Неџмије, Оливера и балканските ...

Крмов: Џафери од министер за одбрана до премиер – ...

Кој од Пендаровски, Ковачевски и Мицкоски доби ...

Хотел на работ на светот - еден вид метафора за ...

КОД: Мрежата на босот од Грчец се ширела и низ ...