Преполни амбуланти со болни деца, високи темепаратури, болка во грло. Несекојдневно и чудно за ова време од годината. Која е причината и зошто се јавува ...
сите 19 | | | веќе видена

ВИДЕОИНТЕРВЈУ | Павле Арсоски: Партијата ЗНАМ ...

ВИДЕО+ФОТО | Невидена дрскост на дело – кражба ...

(ВИДЕО) Маркоска: Надвор од Собранието ...

(ВИДЕО) Ковачевски: СДСМ ја враќа Универзална ...

(ВИДЕО) Николоски со детали како е местен тендер ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Израел нема по секоја цена да ...

(Видео) Фудбал на 4.000 метри надморска височина ...

(ВИДЕО) Не можете да ја почувствувате разликата: ...

Нејмар се пофали со автомобил од 350 илјади евра: ...

Млади таленти: 5-годишен тапанар од Гевгелија

Млади таленти: 5-годишен тапанар од Гевгелија

Млади таленти: 5-годишен тапанар од Гевгелија

Одлична вест за сите љубители на Битлси: Ќе се ...

[ВИДЕО] Весна Бејби за ќерката Мина која беше ...

Зошто е добро пешачењето? Постојат 5 клучни ...

Ја скратила косата, 4 години се преправала дека е ...

ВИДЕО ПРЕМИЕРА | „Политиканти“ на „Слободен ...

10 трикови со кои ќе учите побрзо и полесно

Бурни реакции во Грција за приказот на ...

Брутално убиство на македонски државјанин во ...

[ВИДЕО] Отсекогаш ја привлекувале љубопитноста на ...

[ВИДЕО] Отсекогаш ја привлекувале љубопитноста на ...

[ВИДЕО] Отсекогаш ја привлекувале љубопитноста на ...

Астрономите идентификуваа квазар со рекордно ...

Астрономите идентификуваа квазар со рекордно ...

Зошто Ол-Старот стана толку досаден?

Ширер воодушевен од еден потег на Хојлунд: Покажа ...

(ВИДЕО) Ковачевски: СДСМ спроведе системски мерки ...

(ВИДЕО) Бислимовски: ДУП во Ѓорче Петров е на ...

[ФОТО] Сцената од интимниот однос во тоалет ја ...

Лефков: Најостро ги осудуваме заканите на ...

(Видео) Поради ставот „да прооди, да прозборува, ...

(Видео) Поради ставот „да прооди, да прозборува, ...

Ивановски: Ќе го дигитализираме вадењето на ...

ВИДЕОИНТЕРВЈУ| Ивица Јакимовски: Урбанистичкиот ...

Џабе се караат Србите и Хрватите

Тошковски: Македонија е синоним за парадокс, ...

(Видео) Мајката на Навални од Путин го бара ...