Работниците од општина Звечан утрово симболично се потпишаа во книгата на рекорди за да покажат дека и денеска се на своите работни места. Општинската зграда ...
сите 58 | | | веќе видена

Вградување чипови за поефикасни работници ...

(ВИДЕО) Ова е најубавото возење со воз низ Америка

(ВИДЕО) Ова е најубавото возење со воз низ Америка

Пожарот во Tребовље излегува од контрола, ...

Ја снимал својата девојка додека спие – После ...

Купил двокатен автобус и од него направил палата ...

Купил двокатен автобус и од него направил палата ...

Мицкоски: Партија ќе победи на локалните избори, ...

(ВИДЕО) Неверојатно е што ова суштество може ...

(ВИДЕО) Неверојатно е што ова суштество може ...

Неверојатно! Овој човек им се противи и на ...

Како живее тинејџерот кој не смее да заспие ? ...

Реферeндумите не може да го спречат отворањето на ...

Секунда ги делела од трагедија: Тргнале да спасат ...

Осигурување: Зелениот картон преку либерализација ...

ЃОРЧЕВ : Секој бегалец ќе може да донесе ...

Милан постави интересен рекорд, погледнете што ја ...

Салиу: засега нема потреба од меѓународна помош ...

Мицковски: Направени се вистински промени кои ќе ...

Кинезите го изградиле кинескиот ѕид којшто ...

ВМРО-ДПМНЕ: Според Законот, врз доказите ...

(ВИДЕО) Русите заедно со Путин го соборија ...

Царовска: Работодавачите да ги почитуваат ...

СДСМ за фестивалот Бит Фест

Гејминг новости од минатата недела #41

Гејминг новости од минатата недела #41

Дали во Битола ќе се градат згради за мигранти?- ...

Македонија во портокалова фаза, бремените и ...

Македонија под закана од нови пожари (ВИДЕО)

ПРЕВОЗНО СРЕДСТВО НА ИДНИНАТА: Капсула со брзина ...

МИЛОШОСКИ: Скандалозно е што незаконски добиени ...

Локалните избори ќе чинат 6,5 милиони евра

Македонија нема регистар на пиромани

Авировиќ: Бугарски турист има видео од наводниот ...

Попоски: Во Македонија зелениот картон е најевтин

„Пеколни температури“ за викенд

Реконструкција „Пионерски дом“ во Куманово, ќе ...

Спасовски апелира за поголема свесност кај ...

Жестока расправа во собранието за ребалансот на ...