Луѓето овде страдаат затоа што владата нема слух за нивните проблеми, изјави денеска Миле Лефков, пратеник и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ при посета на населените ...
сите 129 | | | веќе видена

ВАР, одбранет пенал - гол! Македонија води против ...

(Фото/Видео) Хаосот што зад себе го оставија ...

Десет милиони Мерцедеси се опремени со систем за ...

ФОТО+ВИДЕО | Уловена најголемата слатководна риба ...

Хит серијата на „HBO“ која освои 8 Еми награди по ...

(ВИДЕО) Апасиев со чевел им ставаше печат на ...

Дали Сајкоски од ВМРО-ДПМНЕ призна дека со ...

Апасиев со чевла им ставаше печат на амандманите

(ВИДЕО) Левица пак демолираше во Собрание: „На ...

(ВИДЕО) Левица пак демолираше во Собрание: „На ...

Нов инцидент во македонското Собрание: Пратеник ...

Конечно - новиот спот и песна на Антониа ...

(ВИДЕО) Драма во Собрание: Крмов од Левица му го ...

(Видео) Крмов од Левица ја демолира масата на ...

(Видео) Спасовски: Сајбер нападите ја покажаа ...

Трејлер за 4K ремастерираниот The Abyss на Џејмс ...

(Видео) Битиќи: Ги зголемуваме капацитетите на ...

[ВИДЕО] Докторите предупредуваат на нов ...

ВИДЕО | Прашање на неделата со Славе Младеновски: ...

[ВИДЕО] Српска уметница слика со помош на ...

(Видео) Стоилковски: Документите за случајот ...

Кој е новиот претседател на Аргентина - „мешавина ...

Англија два пати се мачеше во Скопје со Бекам, ...

Кинезите се пофалија со автомобил со најмал отпор ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ| Професор Абил Бауш: Не ме плаши ...

Чадни бомби и физички пресметки во албанскиот ...

(Видео) 41 истрага, запленети 200 електронски ...

Погледнете ја првата емисија на дигиталниот ...

Која е Мира Мурати, жената што го менува Сем ...

(Видео) Ковачевски: ИКТ-центарот во Прилеп значи ...

(Видео) Ковачевски: ИКТ-центарот во Прилеп значи ...

ВИДЕО I Стојанче Ангелов со мачета влезе во студио

[ВИДЕО] Песната поради која е најстанат раздор на ...

[ВИДЕО] Песната поради која е најстанат раздор на ...

[ВИДЕО] Песната поради која е најстанат раздор на ...

[ВИДЕО] Песната поради која е најстанат раздор на ...

[ВИДЕО] Песната поради која е најстанат раздор на ...

Дина Јашари има нова песна – „Не сум твој сон“

Англиските навивачи вчера играа фудбал во Скопје