Пратеникот Петар Ристески при теренски посети ги посети населените места Воѓани,Обршани, Пашино Рувци и Крушеани каде укажа дека многу е јасно што се направи ...
сите 116 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Голем пожар во близина на фабрика за ...

Сензација во Монтреал: Тинејџер го елиминираше ...

За 5 години над 1.100 апликанти добиле субвенции ...

Јуниорките ракометарки последни на ЕП во Словенија

Трамп: Фала му на Путин што протера американски ...

Запомнете го ова име- Чави Симонс, чудото од дете ...

Паметна количка за бебе што ве следи во чекор

(ВИДЕО) Филмови денес, 11. август, на Телма

(ВИДЕО) Филмови денес, 11. август, на Телма

Џејмс Марсден во новата реклама на Hugo Boss

Емина и Милица ја ископираа Парис Хилтон

Страшно предвидување: Арктикот станува гасна ...

Канцеларии од 5 милијарди долари, а вработените ...

Во Охрид вработени 650 лица преку проектот ...

ССМ поднесе кривична пријава против Царовска за ...

Уживале на позната плажа кога одеднаш се појавил ...

Милионски град `исчезна` за секунда: Буквално ...

Милионски град `исчезна` за секунда: Буквално ...

Милионски град `исчезна` за секунда: Буквално ...

Милионски град `исчезна` за секунда: Буквално ...

Милионски град `исчезна` за секунда: Буквално ...

Чудото од дете за кое Реал Мадрид плати 45 ...

Активни пожари низ цела Македонија

Уапсен џогерот монструм: Лондонската полиција го ...

Каракачанов открива што потпиша неспособниот ...

(Видео) Шеговита најава на Премиер лигата

Овој храм ги преживеа сите поплави: Стар е 700 ...

Знаете ли за што служи последното дупче на ...

Силен пожар во скопско Кучково

Силен пожар во западна Грција (ВИДЕО)

ВМРО-ДПМНЕ поднесе интерпелација и за Тевдовски

Го извадил детето низ прозорот на автомобилот, го ...

Хорор реклама за OnePlus 5

(ВИДЕО) Џиновско пиле што личи на Доналд Трамп ...

Страшно невреме: За 10 минути црни облаци го ...

Скандал на BBC: Порно филм среде спортски вести

„ДОБАР ДЕН И ДОВИДУВАЊЕ“: Ова е најкраткото ...

Јованоски: Приоритети на општина Прилеп се ...

Матракоски: Во сите училишни објекти во Прилеп ...