Проблемите се секаде исти. Жителите на овие населени места се соочуваат со неправди од централната власт, рече пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Мирче Аџиоски на ...
сите 118 | | | веќе видена

НБА Топ 5: Блокови, забивања и маестро Џејмс ...

Струга ТЛ со гол од сомнителен пенал во 99. ...

Артета ќе одлежи суспензија на „шпанското дерби“ ...

КОВАЧЕВСКИ ОД БРИСЕЛ: Оваа Влада предводена од ...

Екс-вардарецот Серафимовски со „голчиште“ го ...

[ВИДЕО/ФОТО] Маранело сјаеше во спектакуларно ...

Ѓорчев: Продолжува демографската катастрофа, пад ...

„Чудата“ на Галевски во историската прва Европска ...

И Севиља ќе гради нов, ултра модерен стадион

(Видео) Костовски: Изопачена е потребата ...

Гачевски одбрани пенал, но по одбиената топка ...

Вардар најпрво го шокираше Силекс, но Каланоски ...

Вардар најпрво го шокираше Силекс, но Каланоски ...

ИДФ ја засилува борбата против Хамас во јужна Газа

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Зиков: И покрај проблематичната ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Сотировски: Мора да има „Едно ...

Леброн го доби спектакуларниот дуел со Дурент, ...

Најновиот Call of Duty ја враќа популарната мапа

Фудбалерот кој ја сруши Барселона пред трансфер ...

(Видео) Јаневска: Македонија е на дното на ...

Запленети 260 тони лажно маслиново масло

(Видео) Лејкерси го добија Феникс, се пласираа во ...

(Во живо) Вонредна прес-конференција на Оливер ...

[ВИДЕО] Ноќната мора на навигаторот: Вулкански ...

Николоски: Мицкоски ќе го предводи Републичкиот ...

Сè што е погрешно со Fast X

[ВИДЕО] Божиќниот хит на Мараја Кери повеќе не е ...

Македонските девојки, со смешен подарен гол, во ...

Што кога би имале бескрајно многу пари засекогаш?

НБА Топ 10: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

На Симеоне му здосади од Чави: Мораш да го ...

Ѕапата и пресуди на „својата“ Аталанта, па ...

„МАМО, ПОМАГАЈ“ - Шокантна снимка го потресе ...

Ужива за сите пари: Стоичков живее во Мајами и ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Пастор Филип: Мојата одлука не ...

Древни напредни цивилизации за кои веројатно ...

Актерот Мајкл Б. Џордан удрил со своето Ферари во ...

ВИДЕО | Голман е прв стрелец на својот тим: Знае ...