Состојбите на Балканот генерално се силно централизирани во зависност од политичките лидери во земјите. За да се растури една таква поставеност на работите тоа ...
сите 27 | | | веќе видена

ВИДЕО | Поминаа 12 години од легендарното „леле ...

После Запа, сè е лесно

После Запа, сè е лесно

(Видео) Симоновски: Учениците немаат учебници, ...

ВИДЕО | Кукли претставени како „вонземјани“ пред ...

Аријана Гранде се кае што ставала ботокс и филери ...

Најмоќната жена на светот се појави во друштво на ...

(Видео) Во Британија убиено 10-годишно девојче, ...

(Видео) Во Британија убиено 10-годишно девојче, ...

ЦУ: Одземен минибус во кој е откриен бункер за ...

Солена пита полна со витамини: Пробајте го овој ...

Една од најубавите жени на светот излезе ...

Документарна серија на „Нетфликс“ оценета како ...

Српската полиција престретна возило на Брза помош ...

Спасовски и Бала од Тирана: Наши заеднички цели ...

(ВИДЕО) Функционерски појадок во живо: Си ...

Најсмешните возачки фејлови на неделата

Неверојатниот подем на фудбалската репрезентација ...

И крцкава и мека,идеална за ненајавени ...

Тејлор Свифт доминантна по освоени статуетки на ...

Кејт Винслет уште еднаш се разголува пред камерите

„Xiaomi“ разви автомобил во рекорден рок, а сега ...

Вучиќ повторно е хит на Интернет - Ги испрати ...

Неочекувано однесување на астероидот, чија ...

Сарачини за „Вести плус“: Етно-национализмот е ...

Кога подароците за владините функционери имаат ...

Пијан возел во спротивна насока, па се јавил во ...

(Видео) Шкријељ: Над 860 социјални стана во ...

Тибо Куртоа како иснпирација за сите

Македонецот Милан Илоски потпиша за дански ...

Тејлор Свифт триумфираше на „Ем-ти-ви наградите“ ...

Чоколадни полнети ролатчиња: Рецепт за интересен ...

Стоилковски: Со 40 милиони евра наместо лиценци, ...

Барселона и Чави стравуваат: Гундоган во солзи го ...

Пендаровски даруваше крв на хуманитарен настан во ...

(ФОТО/ВИДЕО) Французите ја снабдија Украина со ...

Промовиран видео записот за „A New Day“, новиот ...

КАТАСТРОФА ВО ЛИБИЈА Бројот на загинати може да ...

[Видео] Домашното студио „Dark-1“ добија издавач ...