Околу 800 апликации на млади луѓе за работа во Хрватска има од општина Неготино. Градот иако меѓу првите има Слободна економска зона, нема ниту една фабрика во ...
сите 9 | | | веќе видена

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

Ги памтите ли 10-те најдобри меча на Нејмар во ...

(ВИДЕО) ВМРО-ДПМНЕ Прилеп: Владата да се откаже ...

Мултимедијален спектакл „Вивалдијано“ за ...

Николовски: Нови 10 милиони евра директна ...

(ВИДЕО) ГОРИ РЕЧИСИ ЦЕЛА ЕКС ЈУГОСЛАВИЈА: Пожари ...

Шилегов : Лицемерно е барањето на ВМРО-ДПМНЕ да ...

ВМРО-ДПМНЕ бара итна собраниска седница за ...

Владата го усвои предлог-законот за минимална ...

(ВИДЕО) Серена Вилијамс е во осмиот месец, но ...

Двајца врвни возачи и едно монструозно Порше...

ГРЧЕВА: НВО ќе ги потрошат парите, а мигрантите ...

Куманово есенва ќе добие нов објект за градинка ...

Пожарот на Матка локализиран, кај Македонски Брод ...

Николовски: Протоколот на Хрватска ќе направи ...

ТРЕТ ДЕН ПО ПОТПИШУВАЊЕТО: Различни гледишта за ...

Илјадници тиркизни лагуни среде бела пустина

Тој е првиот рапер во историјата кој ќе добие ...

Тој е првиот рапер во историјата кој ќе добие ...

Се реконструираат тротоарите на „Туристичка“ кај ...

ЗДРАВСТВО: Итен упат ќе биде замена за ...

(ВИДЕО)„2 челос“ ја сними насловната песна од ...

ДОТЕРАЈ ГО СКОПЈЕ: Урбана акција за разубавување ...

Козаров: Талевски да каже дали Бифест чини ...

Македонија во портокалова фаза – температури над ...

Дали врзувате безбедносен ремен кога седите ...

(ВИДЕО) „Врати се кога ќе ти порасне коса“ – ...

Европол им испрати разгледници на криминалците во ...

Патници во метрото во Пекинг спасија маж паднат ...

Toyota и Mazda градат заедничка фабрика во САД

ЕДНА ГОДИНА ПО ПОПЛАВИТЕ: Заборавивме на калта и ...

Денот кога Роналдо збесна- Даде совршен гол, но ...