Околу 800 апликации на млади луѓе за работа во Хрватска има од општина Неготино. Градот иако меѓу првите има Слободна економска зона, нема ниту една фабрика во ...
сите 9 | | | веќе видена

„ДА МИ СЕ ОТСЕЧЕ РАКАТА ШТО ГЛАСАВ ЗА ТЕБЕ“: ...

ВИДЕО | Четири гола на Лаутаро за убедлива победа ...

Никола Ѓурѓај, Претседател на Македонското ...

(ВИДЕО) На 92 години Индијка научи да чита и ...

(ВИДЕО) СО ТРАКТОРИ И ЛОПАТИ ЧИСТАТ КАЛ: Грчки ...

(ВИДЕО) СО ТРАКТОРИ И ЛОПАТИ ЧИСТАТ КАЛ: Грчки ...

Чоколадна торта со бисквит! Неодолив десерт кој ...

ПАРОДИЈА – Фудбалер на Осогово со најсмешниот ...

Google се потсмеваше на iPhone во својата најава ...

Комедија во ВМФЛ: Фудбалер на Осогово со ...

„Лавовите“ со голот на Попзлатанов имаат водство ...

Таблет кој е создаден за врвно гејминг искуство!

Слатка пита со гриз! Вкусно уживање кое одлично ...

(Видео) Дончиќ со финтата на Џордан го прати ...

(ВИДЕО) НЕ МИ ДАВАШЕ ДА ЈАДАМ, МЕ ОГЛАДНУВАШЕ И ...

`Honda` го претстави својот прв `V8` мотор

Стоилковски: Дали Груби дал лиценци за коцкање на ...

ФОТО + ВИДЕО | Сите жители на овој град живеат во ...

ФОТО + ВИДЕО | Сите жители на овој град живеат во ...

(ВИДЕО) Трипуновски: Млеко и протеински јогурт со ...

Поминуваме низ голгота 25 години поради бизнис ...

Ди Марија го сруши Порто, голема победа за ...

Богоев: Во добар дел царинската управа е ...

10 гангстерски филмови кои мора да ги изгледате ...

(ВИДЕО)Пендаровски се обрати на затворањето на ...

(ВИДЕО) Животот ни е целосно променет, немаме ...

(ВИДЕО) Животот ни е целосно променет, немаме ...

Кој е човекот фантом во (ин)директна милионска ...

Урнебесно: Куче го прекина натпреварот, голманот ...

Врвно ЈАДЕЊЕ со компири и колбаси: Предлог за ...

Бугарски рудари на протест против европскиот ...

Бугарски рудари на протест против европскиот ...

Мајката изреагирала паметно: Мечок го прекинал ...

Дали знаете да се снајдете во „патент“ ситуација ...

Зеленски објави важна вест: Утре..

Нејзината смрт и по 24 години е мистерија, а ...

Поплави во Њујорк, прогласена е вонредна состојба

Поплави во Њујорк, прогласена е вонредна состојба

(Видео) Излезе трејлерот за долгоочекуваниот филм ...