Незадоволни родители на ученици од СОУ „Гимназија Добри Даскалов“ од Кавадарци споделија видео на кое се гледа како нивните деца на екскурзијата во Франција го ...
сите 6 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Пендаровски: Не може странците место нас ...

И СЕГА СТЕ ВТОРИ, АМА ВО УКРАИНА Столтенберг е ...

(Видео) Во празна судница, Игор Јанушев осуден на ...

АУДИО | Пациентка тврди: Аптекарот на Онкологија ...

(Видео): Откако ценовниот шок буквално ги сроза, ...

Бесими: Со прераспределба во буџетот обезбедуваме ...

[Видео] Јапонија лансираше ракета со лунарен ...

Панова: СДС и ДУИ вчера гласаа за амнестија на ...

Стоилковски: Укинувањето на КАТО-системот и ...

ФОТО+ВИДЕО: Интернационален турнир во фудбал во ...

(ВИДЕО) Затвор за професорите Шуклев и Ристевски, ...

Осуден за силување пред 47 години, ДНК анализата ...

(Видео) Тренчевска: Општина Делчево добива нова ...

ВИДЕОАНКЕТА| Студентите во „Пелагонија“ годинава ...

Јорданскиот Меси

Пајак и Таско „Намерно“ ја вжештија атмосферата ...

(Видео) Тропски циклон го погоди Бразил, десетици ...

SUPER Fresh music: Bebe Rexha & David Guetta – ...

Тања Савиќ ужива во љубовта: Душан се обидува да ...

Спектакуларно бегство на осуден убиец од затвор ...

Пеколни услови за игра на УС Опен, Медведев: ...

ВИДЕО| Стоунси го претставија новиот албум ...

ВИДЕО| Стоунси го претставија новиот албум ...

Браво, мајсторе, вака се прави интервју

Јапонија го лансираше своето летало за ...

Елмас: Кога ги видов Шпанците пред дебито ми се ...

(ВИДЕО) Алкараз и Медведев се пласираа во ...

Повеќе од 22.000 гледачи на промоцијата на Рамос: ...

На меѓународниот турнир „Кул куп“ учество ќе ...

На меѓународниот турнир „Кул куп“ учество ќе ...

4 милиони прегледи за еден час: Такер Карлсон ...

Јапонците се борат со високите температури со ...

(Видео) Најмалку седум загинати во поплавите во ...

(Видео) Калеска Ванчева: Измените се за прецизни ...

(Видео) Мадиќ: На никого нема да му биде простена ...

(Видео) Минов: Измените на КЗ предвидуваат ...

Ковачевски: Северна Македонија и Естонија се НАТО ...

Ристески од Прилеп: Јас како народен пратеник сум ...

Време е кенкачите да пораснат