Специјалисти од Клиника Жан Митрев од денеска започнаа со спроведување на бесплатни кардиоваскуларни прегледи на пензионерите во повеќе градови низ државата. ...
сите 18 | | | веќе видена

Со 40 милиони евра, наместо за лиценци, за три ...

Спасовски на предавањето на донацијата од ...

Цитостатици за мајка ми носевме од Франција, во ...

Рајан Рејнолдс со своја детска емисија

(Видео) Погледнете го наследникот на „BMW“ серија ...

Прво најавно видео за серијата со Годзила во која ...

SUPER Fresh music: Timbaland feat Nelly Furtado & ...

(ВИДЕО) Опасен вид мравки пронајдени во Европа – ...

Голема промена за iPhone 15: Стариот полнач ...

Четири победи и едно реми од пет натпревари на ...

ФОТО+ВИДЕО: Шестмината убиени во пресметката во ...

Фото на денот со Бориша и овации на аеродром за ...

ВИДЕО| Илјадници загинати во Либија откако две ...

Симулација покажува што би се случило ако црна ...

Супер Португалија победи со рекордни 9-0

Бродови, авиони и оклопен воз: Ким Јонг Ун тргна ...

ВИДЕО I Милиони литри вино течат по улиците на ...

Река црвено вино тече по улиците: Во Португалија ...

Словенија и Франција се првите полуфиналисти на ...

Спиел со најубавите Србинки, но главата ја ...

Радивојевиќ: Потпишувам дека во Битола ќе има ...

Партал учебници во тетовските улилишта- ...

(Видео) Полиција сопрела девојка во пијана ...

Културолошкото влијание на терористичкиот напад: ...

Културолошкото влијание на терористичкиот напад: ...

Голем напредок во извлекувањето на американскиот ...

(Видео) Ако за Западен Балкан инсистираме првин ...

Најголемата мистерија во Југославија: Исчезнаа ...

Малку италијански солзи

(ВИДЕО) Интервју со претседателот Пендаровски: ...

Агон Елези: Против Малта да покажеме дека ...

Ѓоковиќ за најтешкиот сет во кариерата долг 1 час ...

Екс-тенисерка до Ѓоковиќ: Може ли да те штипнам?

Како бегството на едно измачено и гладно момче ја ...

Стоилковски: Владата плаќа рекордни 26 милиони ...

Како засекогаш да се ослободите од салото на ...

(Видео) Почна состанокот на процесот „Брдо – ...

(Видео) Погледнете го моментот кога силниот ...