Едно 2-годишно девојче имало необична желба, а тоа е нејзината мајка да му купи жаба за домашно милениче. Малата Џулијана Алон од Панама Сити ја молела својата ...
сите 2 | | | веќе видена

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Јакшиќ: Договореното во Охрид е ...

Што банана ќе беше ова, баскетот го дупна

(Видео) Апокалиптична глетка во Кина: Песочна ...

Актерот го покажал половиот орган во новата ...

Нов сингл на RIS FLOWER - преработка на култната ...

Тамара Тодевска ја објави новата песна „Нијагара“ ...

(Видео) Надвор „Лада“, внатре „Мерцедес“: Ваква ...

Потресно сведоштво на тетовката на која и ги ...

(ВИДЕО) Две возила изгореа во Аеродром: “Не ...

Митева: Груби излажа, ова е доказ дека директно ...

Андоновски: Извештајот на Стејт департментот е ...

Груби: Вие новинарите направивте бесплатна ...

Познатиот јутјубер од Тетово Боби Ристо стана ...

(Видео) Украинците тврдат дека во текот на ноќта ...

НЕИЗМЕРНА РАДОСТ: Маж со церебрална парализа е ...

Ова го нема во „Арго“

ВИДЕО | Дојчиновски за детската балетска ...

НБА Топ 10: Ноќ на неверојатни забивања (ВИДЕО)

ФОТО+ВИДЕО: Заробен во тело на бебе – Има 27 ...

Играчите на Баерн читаат грозни навреди пред ...

„Дневно има и по 400 повици, на телефон ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Црна Гора пред политичка ...

Кои се најплатените фудбалери во секој клуб во ...

Промоција на Либеро бенд за песната „Ангел“: ...

„Харемите“ на морските слонови предизвикуваат ...

Вишокот калории ќе исчезне додека да трепнете: 12 ...

Бендот „Д Трикстерс“ со обработка на неколку ...

Таткото на киднапираниот Самоил: Нудиме парична ...

Николоски избран за известител за Босна и ...

ВИДЕО | Група луѓе нападнале ЛГБТИ активисти пред ...

Оклахома ги совлада Клиперси во борбата за плеј-оф

Совршена ужина: Најкрцкавите ролни со сирење и ...

Орландо покажа магија, Бостон убедлив против ...

Pininfarina ќе ги „оживее“ ЕВ прототипите на Izera

Најжестоките забивања на неделата во НБА

„Продавница на чесноста“ во Швајцарија - земаш ...

Кина ја претстави првата виртуелна ТВ водителка ...

Taжна вест од САД: Почина НБА-легендата Вилис Рид

(ВИДЕО) Земјотрес во Авганистан ги потресе и ...