Бугарски државјанин го тепал Христијан Пендиков, секретарот на бугарскиот клуб „Цар Борис Трети“ во Охрид. Тоа не е лицето кое е во притвор за тепачката, туку ...
сите 202 | | | веќе видена

Се сеќавате на Ивет од серијата „‘Allo, ‘Allo!“? ...

(ВИДЕО) Малолетници украле автомобил, паднале од ...

18-годишен скокач имаше страшен пад на ...

Кијану Ривс призна: „Најлошо ми беше да снимам ...

(Видео) Малинковска: Власта создаде хаос во ...

РАЖНИЧ ОД КОМПИРИ! Вкусно јадење кое мора да го ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Професор Синиша Наумоски: Ние ...

Марија Шерифовиќ среде ресторан во Америка: Сите ...

Еве како да направите светликави јајца за Велигден

Јавното обвинителство и МВР потпишаа протокол за ...

Јавното обвинителство и МВР потпишаа протокол за ...

Колач со сирење и чоколадни трошки: Кремаст и ...

Достоинствени плати и еднаков третман, побараа ...

Италијанска супа со кромид: Нема поздрав оброк од ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Ристо Никовски: Уцените за ...

Војаж: „Не треба да бидам пример за младите ...

НЕЈЗИНАТА ВИЛА ВРЕДИ ПОВЕЌЕ ОД НА БРЕНА – ...

Новото Лаборџини е брзо како струја: Три ...

Почнува нов Европски филмски предизвик кој го ...

Ембид се врати, Филаделфија не погреши против ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Русите основаат нова приватна ...

(Видео) Јанчева: ВМРО-ДПМНЕ и Арсовска да ѝ ја ...

Стоилковски: Криминал е криминал, обвинителството ...

Момчето на Теа Таировиќ е моќен бизнисмен – ...

Потребни се 4 илјади години за да се обнови ...

(Видео) Мијалков од еден во друг суд: Рочиштето ...

Митева: Во Македонија со ДУИ и СДС најскапо е и ...

Зошто сите Срби успееа во Македонија, а ниту еден ...

Хеликоптери од Хрватска набргу ќе пристигнат во ...

ВИДЕО | Пожар проголта национален парк во Тајланд

ЈА ЧУВАЛ МРТВАТА МАЈКА ВО ДНЕВНАТА 13 ГОДИНИ ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Орце Ефтимов: Синдикалците на ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Орце Ефтимов: Синдикалците на ...

Човекот по кој се снимаше филмот „Хотел Руанда“ ...

Сакраменто кингс после 17 години ќе игра во ...

Неверојатна победа на Сакраменто, по 17 години ...

(ВИДЕО) Мајсторијата на Дончиќ која го обилоки ...

Адвокатка Пивоварова: оштетените од пирамидата ...

Кувајт ги продава акциите во Mercedes