Текот на скрининг процесот се одвива со предвиденото темпо и ние како држава мораме да ја задржиме оваа динамика во текот на целиот процес на преговори со ЕУ. ...
сите 189 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Медведев до судијата – ,,Одам во тоалет и ...

300 илјади евра по преговарач, 20 илјади евра ...

Кумановка купила стан кој „не постои“!

Почина Дирк Форсбери, човекот кој направи ...

Професорот Спасе Терпо од Пустец со свои сили ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Проф. д-р Драгана Батиќ: Луѓето ...

Скандал: Фантастични пари за луѓето од надзорот ...

Како да си ја сакате работата?

ЕМОТИВНИ СВЕДОШТВА: Се огласија таткото и ...

Траволта се расплака за време на емотивниот говор ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Мери Младеновска Ѓорѓиевска: ...

Анчелоти: Ако не умрам денеска, бесмртен сум

(ВИДЕО) Ми рече дека никогаш нема да се откаже - ...

(ВИДЕО) Навални на „Оскарите“: Мојот сопруг е во ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Го исполнивме ветувањето за ...

Меркаат ист играч: Милан и Интер во трка за еден ...

Средба на Пендаровски со вселенскиот патријарх ...

Ковачевски: САЕ „Тигар“ е на врвот на приоритети ...

Шефицата на `Russia Today`: Русија ќе го покори ...

Зуроф: Срање е тврдењето на Бугарите дека биле ...

Ацева: Расипнички, Орце Ѓорѓиевски го зголеми ...

ВИДЕО | Одбележување 42 години од САЕ ТИГАР

ВИДЕО | Одбележување 42 години од САЕ ТИГАР

ПРВА ЛИГА ПОД ЛУПА: „Лавот“ е најопасен кога е ...

Каква лудница од еврогол падна во Холандија

Дедото на Дончиќ: Ме прашуваат дали некогаш Лука ...

Модните критичари без зборови: Ријана воодушеви ...

(Видео) Луѓето ја нарекуваат Лејди Гага „светица“ ...

Стојаноски: ЈО да отвори истрага за коруптивната ...

Стоилковски: Одобрил ли Каришиќ од МВР дозвола за ...

По компјутерите, „ChatGPT“ пристигнува и на ...

Океан ќе ја подели Африка на два дела

Фотограф на Оскарите се сопнал, а Лејди Гага се ...

Рендл и Берет го срушија Лејкерс, Ембид донесе ...

Рендл и Берет го срушија Лејкерс, Ембид донесе ...

„С*рко, зошто воопшто си дошол?“: Хју Грант ја ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Белград се сомнева дека ЕУ ...

Природна или човечка катастрофа се случува во ...

„Најлошо интервју на Оскари досега“: Хју Грант ги ...