„Не може да ѝ прости што ја поддржа аферата на синот со новата девојка, па сега се одмаздува“ - На овој начин шпанските медиуми го опишуваат односот што ...
сите 48 | | | веќе видена

Ембид седми пат по ред над 30 поени, единствениот ...

ВИДЕО | НАСА го претстави новиот костим за ...

ВИДЕО | НАСА го претстави новиот костим за ...

Англичаните воодушевени од „кралскиот“ потег на ...

ВИДЕО | Радиоактивн материјал украден од ...

Неверојатно: И 50 поени на Кари не беа доволно ...

Клиперси го преживеаја рафалот на Кари, Ембид ...

ВИДЕО | Македонскиот репрезентативец Ти-Џеј Шортс ...

(Видео) „CNN“ избра две места од нашиот регин ...

НАЈДОБРАТА ТОРТА СО ЈАГОДИ! Кралско уживање ...

Тој беше најубавото момче на светот, но славата ...

Фудбалер на Партизан заглавил во затвор во Дубаи ...

Судија призна дека свирел за Реал Мадрид да ...

Патот до затегнати стомачни мускули: 15 минути ...

(ВИДЕО) НОВА ТРАГЕДИЈА ВО ТУРЦИЈА: Најмалку 10 ...

(Видео) Дара Бубамара ќе пукне во фустанот од ...

Дали навистина врне дожд од дијаманти на Уран и ...

(ФОТО) Како правилно се пишува и изговара гол ...

(Видео) Прекинат говорот на Аврил Лавињ на „Juno ...

Ако влезат во Уставот Бугарите, тогаш да влезат и ...

Покојната Чарлби не беше ни спомената на ...

Пејачот Даниел Коцалев има нова песна: Спотот за ...

SkyShowtime го потврди датумот за премиера на ...

Познато е името на последниот филм на Тарантино: ...

Познато е името на последниот филм на Тарантино: ...

Кралот Чарлс го одликуваше Брајан Меј: Гитаристот ...

Планинари испишаа историја, тие се први луѓе кои ...

Средношколците ги повикаа студентите на заеднички ...

Зошто Георгиевски во нервоза неаргументирано и ...

Зошто Георгиевски во нервоза неаргументирано и ...

Погледнете го филмскиот грабеж насред ноќ! Крадци ...

Битиќи до младите: Внимателно и секогаш ве слушам

(ВИДЕО) Единствен фудбалер кој ги обедини Делии, ...

Најлудиот нуркачки подвиг со кој не може ниту ...

Од утре поевтини тестенини и млечни производи

Нови субвенции за земјоделците

Робот-коцка со едно моментум тркало може да ги ...

ТИЕ И САМИ БИ ВЛЕГЛЕ ВО ВОЈНАТА, НО ПУТИН ЌЕ СЕ ...

Бранислав Лечиќ за „Бекстејџ”: „Врз мене беше ...