Авион со 72 лица се урна во близина на аеродром во централен Непал, а досега се извлечени 40 тела, соопштија официјални лица. Авион на компанијата Јети ...
сите 120 | | | веќе видена

ПРИСТИГНАА ПРВИТЕ ГОСТИ ВО ОХРИД - средбата меѓу ...

Расплаканата Џорџина проговори за смртта на ...

(Видео) Каролина и Елена конечно заедно запеаја ...

Јадевме ,,Рибља чорба” во ,,Сидро” (ВИДЕО)

(Видео) „Таче подобро да не го запознавме, ...

(Видео) „Таче подобро да не го запознавме, ...

Ковачевски, Борел и Лајчак пристигнаа во Охрид, ...

Борел за налогот за апсење на Путин: Одговорните ...

Пендаровски: Процесот на приближување кон ЕУ се ...

Сакате цврст и заоблен задник? 10 минутни вежби ...

(Видео) Пијан маж ја фаќа пејачката па изби ...

Што да гледате на Нетфликс и Ејџ-би-о овој викенд?

Што да гледате на Нетфликс и Ејџ-би-о овој викенд?

(ВИДЕО) Лизгање на земјиште „проголта“ елитна ...

ВИДЕО | Протестираа средношколците: Ние сме ...

Викенд за фудбалските гурмани: Дерби до дерби ...

(Видео) Зголемување на студентскиот оброк и ...

(Видео) Австралиски сурфер го собори светскиот ...

(Видео) Овации и аплауз за слепо и аутистично ...

(Видео) Овации и аплауз за слепо и аутистично ...

Запленета дрога вредна половина милион евра, ...

Запленета дрога вредна половина милион евра, ...

Одлична песна за Скопје, на скопски (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Ниту трага ниту глас од тротинетите во ...

(Видео) Средношколците бараат кратење на целиот ...

(Видео) Адвокатот Митровски бара одговорност од ...

Борел: Со одржување на состанокот на ССА сакаме ...

„Лелее“ се враќаат со видеоспот за новиот сингл ...

Киеза откри зошто им се извинуваше на тифозите на ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Промена на геостратешката ...

Стоилковски: Четири едноставни прашања по чиишто ...

(ВИДЕО) Стојаноски: ФИТР дава 65.000 евра грант ...

Како култната песна на „Пријатели“ довела до ...

Видео прошетка – Како изгледа Приштина Мол?

Видео прошетка – Како изгледа Приштина Мол?

Ковачевски од Советот за стабилизација и ...

Ковачевски ги пречека Борел и Вархеји: Европска ...

НБА Топ 10: „Лоб сити“ Денвер (ВИДЕО)

ВИДЕО | Денвер се врати на победите, Јокиќ блиску ...