„Потребен ни е систем, одржлив и функционален не само на ниво на здравството туку и во сите општествени области. Но и самопрегор, знаење, ентузијазам. Ние како ...
сите 3 | | | веќе видена

(Видео) Шкријељ: 3,2 милиони евра поддршка за ...

(Фото/Видео) Дубаи ќе добие хотел во форма на ...

Објавен е трејлерот за втората сезона од серијата ...

ЌЕ ВИ СЕ РАСПАРЧИ СРЦЕТО – двегодишно дете пие ...

(Видео) МВР: 98 товарни возила упатени на ...

„Промените на дело“: Мицкоски денеска во општина ...

Двегодишно дете заглавено 44 часа, му даваат вода ...

Влаховиќ благодарен на гестот од Ди Марија откако ...

Мајстории од кои боли глава - најдобрите соло ...

Повеќе од 750 илјади демонстранти на протестите ...

Скриената порака на фустаните на Кјара Ферањи на ...

ВИДЕO | Андоновиќ: Дипломатските тензии се ...

Кои фудбалски клубови се основани од цркви или ...

(Видео) Претставничката на Норвешка на Евросонг ...

ВИДЕО | Плоштадот Македонија полн со донациите за ...

Мајка и тригодишниот син извлечени живи од под ...

Легендарните изјави на Ќиро Блажевиќ: Нека дојде ...

Едноставен колач по стар рецепт: Сочен, лесен за ...

3-годишно дете извлечено живо од урнатините по 43 ...

Србија доби центар за сензорно тестирање на ...

Меки и воздушести: Еве како се прават арапски ...

Пикантно поховано бело месо – тајната е во ...

Земјотресот во Турција и Сирија е најсмртоносен ...

Леброн го урна најголемиот рекорд во НБА, стана ...

„Спаси ме, ќе ти бидам слугинка“: Потресна сцена ...

Јокиќ е „мистер трипл дабл“

(Видео) Стотици пакети со топла облека и ќебиња ...

Трипл-дабл на Јокиќ за едно полувреме

(ВИДЕО) Обраќање на Бајден за состојбата на ...

Ова е бебето што се роди под урнатините – ...

Forza Motorsport носи повеќе од 500 автомобили и ...

Forza Motorsport носи повеќе од 500 автомобили и ...

ВИДЕО | Зрак надеж од под урнатините: Близначиња ...

Погача полнета со путер и павлака: Мека и вкусна

Играта „GoldenEye 007“ пристигна на Nintendo ...

Играта „GoldenEye 007“ пристигна на Nintendo ...

Во САД е одобрена употребата на егзоскелетот ...

Sony објави 13 нови наслови за PlayStation VR2, ...

Sony објави 13 нови наслови за PlayStation VR2, ...