Репрезентацијата на Португалија е противникот на Мароко во четвртфиналето на 22. Светско фудбалско првенство. Португалците покажаа сила, моќ, знаење и ја ...
сите 255 | | | веќе видена

Поради естетските корекции, Меган Фокс ...

(Видео) Страшна сообраќајна несреќа во Куманово: ...

НБА Топ 10: Поени од лого и неверојатни забивања ...

ВИДЕО од судирот на полициски „спарк“ и „туран“ ...

Би-би-си: Интересни моменти од 65. издание на ...

(Видео) Костовски: 100 милиони евра поддршка од ...

(ВИДЕО) Страотна снимка од уривање на зграда во ...

Брзо му било пишано

Може ли оваа песна да победи на Евровизија? Таа ...

Може ли оваа песна да победи на Евровизија? Таа ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Горан Јаневиќ, Јанта волеј: Да ...

(ВО ЖИВО) Прес конференција на министерот за ...

Јaвното обвинителство да реагира за злоупотребите ...

(Видео) Камерите „уловиле“ непријатен момент меѓу ...

ВИДЕО | Далас и Голден Стејт победуваат и без ...

ВИДЕО | Далас и Голден Стејт победуваат и без ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Вучиќ незадоволен од ...

(Видео) Ова не е Морган Фримен, ова е моќта на ...

(Видео) Ова не е Морган Фримен, ова е моќта на ...

Огромен пожар во турско пристаниште, гори веќе ...

Далас победи и без Дончиќ, Вориорси предводени од ...

Далас победи и без Дончиќ, Вориорси предводени од ...

(ВИДЕО) Снимки од градовите во Сирија и Турција ...

(ВИДЕО) Снимки од градовите во Сирија и Турција ...

(ВИДЕО) Снимки од градовите во Сирија и Турција ...

Томпсон погоди 12 тројки, Томас постигна 47 поени

Доаѓа нов документарец за диско кралицата Дона ...

Пеколни сцени во Турција, горат гасоводи и ...

Пеколни сцени во Турција, горат гасоводи и ...

(ВИДЕО) Мујо во видео игра: Јаде бурек, пие пиво ...

Органските тестенини се хранливи и не ја ...

Филип Петровски ги пофали Спасовски и МВР

Зошто во Турција се случуваат толку силни и ...

Подобрете ја мобилноста: 20 минути од најдобрите ...

Турските студенти се мобилизираа во Скопје – ...

Ги запознаваме ретките болести: Карнитин ...

Среде јавување во живо удри земјотресот од 7.7, ...

Поранешен фудбалер на Челси под рушевините во ...

Арсенал го чека расплетот: Во Манчестер Сити е ...