Не се откажувам од политичките амбиции. Во 2024 година ќе се кандидирам за претседател на државата. На луѓето им се смачи од криминалци во политиката и ќе им ...
сите 10 | | | веќе видена

Инвестираме во образованието, над 18 милиони евра ...

Чулев: МВР со тендерот на Спасовски кој го добива ...

Елитна американска дивизија на НАТО вежби во ...

ВИДЕО | Aндоновиќ: Објавен европскиот предлог за ...

Чудото Ериксен: Едвај преживеа на Европско ...

НБА Топ 10: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Украина ги скенира спомениците во 3Д во случај да ...

(Видео) Со вештачење ќе се брани кумановката што ...

ЕРДОГАН ГО СМЕНИ ПЛАНОТ: Познат е датумот на ...

Антониа и Пајак ја објавија новата песна „Хабиби“ ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Ампева: Не треба да има ...

Туристите „заглавија“ на Попова Шапка, илјадници ...

Луд пресврт на Лејкерс, Леброн режираше победа ...

ВИДЕО | Леброн ги врати Лејкерс од -25, дабл-дабл ...

ВИДЕО | Леброн ги врати Лејкерс од -25, дабл-дабл ...

Лејкерси предводени од Леброн се вратија од -25 и ...

Арсенал и Манчестер Јунајтед одиграа фантастичен ...

Бруклин победија во Сан Франциско, Лејкерси во ...

Мажот кој уби десет луѓе во Лос Анџелес, изврши ...

Убавите Бали бег и Неџла повторно станаа ...

Сакате затегнат задник и извајани мускули? 50 ...

ТОП фудбалски смешки и незгоди

Ти Џеј Шортс прв стрелец во новиот триумф на Бон ...

(ВИДЕО) Нова престрелка во САД, еден убиен, ...

Како изгледа светот од перспектива на далтонист?

Кобајаши и вторпат најдобар во Сапоро

Циципас после пет сета се избори за четвртфинале ...

„Украина НА РАБ НА ЦЕЛОСНО УНИШТУВАЊЕ“

„Пандевци“ поразени од бугарскиот второлигаш ...

(Видео) По пет години делфини повторно пливаа во ...

Битиќи: Од аспект на енергетска криза 2023 година ...

Митева: Притисоците кон пратеници од власта имаат ...

(Видео) Чулев: Спасовски доделил речиси 13 ...

Aнкета: Казната на Јувентус е преголема!

(Видео) Маројевиќ: Испораката на топлинска ...

(ВИДЕО) Интервју со Пенов: Општините останаа без ...

ВИДЕОТО кое го разоткри целиот хорор во Кина: ...

Бостон ја запиша деветтата победа во низа во НБА

НБА Топ 10: Бруталните забивања на Ентони Едвардс ...