ЦИВИЛ вчера одбележа 23 години од своето постоење. како организација која секогаш е прва на линијата во одбрана на човековите права и слободи. ЦИВИЛ е ...
сите 4 | | | веќе видена

Стјуард на оригинален начин смирува патничка, ...

Британски документи: Буш нареди ЦИА да најде ...

(Видео) Полицајци во Калифорнија застрелале ...

Бугарија е спремна да испрати полицајци на 4 ...

Ангелов: Нема потреба бугарски полицајци да ...

ВИДЕО Полицијата во САД уби Афроамериканец со ...

Прва лига: Пелистер го доби дербито со Работнички ...

Игрицата Redfall на Xbox и PC носи лов на вампири ...

(Видео) Необичен избор: Девојче сакало жаба за ...

Samsung го претстави новиот рингтон „Over The ...

Galaxy Unpacked 2023: Како да го гледате настанот ...

Ги запознаваме ретките болести 2023 - 28 дена во ...

НОВ СКАНДАЛ ГИ ТРЕСЕ БРИТАНСКИТЕ ВООРУЖЕНИ СИЛИ ...

Тврди дека ГО ВИДЕЛА РАЈОТ: Лебдев над лекарите, ...

(Видео) Лавина погоди ски-центар на Хималаите, ...

ФОТО И ВИДЕО: Полицијата веќе засилено го ...

ГЛАВНИ ВО ОРОТО СЕ БАНДИТЕ ОД БАЛКАНОТ Како ...

Контроверзно: Академијата нема да ѝ ја одземe ...

Роналдо ги изненадил фановите со својата ...

БАЈКА КОЈА СЕ ПРЕТВОРИ ВО КОШМАР: Страшен крај за ...

Луд трансфер ден – топ 5 трансфери во „5 до 12“!

Мицкоски: Апелирам Тупанчески, наместо да дава ...

Македонско девојче се испеа и во Нов Зеланд

(ВИДЕО) Каевски: Наместо проекти и решенија, ...

Роналдо и Георгина плаќаат по 3.150 евра од ноќ ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Руската победа во Украина ќе ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Сандра Лазаревска и Мартина ...

НБА Топ 10: Ноќ на поени со звукот на сирената, ...

НА УДАР МИЛИОНИ ЛУЃЕ: Погледнете како ледената ...

Професор Никола Жежов: Македонците и Бугарите не ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Митко Б. Панов: Гоце Делчев е ...

(Видео) „Човекот по име Ото“ пристига во ...

ВИДЕО | Борјан Павловски, ЕСЕ: Итно да се зголеми ...

[Видео] Спирала се појави на небото над Хаваите

Објавени најслушаните песни во светот. Еве кој е ...

Боинг го произведе последниот „747“ авион

Јовановска: Продолжуваме сами и ребрендирани како ...