Вооружен маж уби најмалку 10 луѓе во супермаркет Волмарт во американската сојузна држава Вирџинија, соопшти полицијата. Според првичните информации управителот ...
сите 39 | | | веќе видена

(Видео) Овој „Golf“ е отпорен на куршуми и вреди ...

За 11 минути до плочки на стомакот: Вежби кои ...

Брза пита со јаболка: Едноставен колач кој успева ...

Нова книга во е-продавницата на ЕМИТЕР – “Oснови ...

Лажна пица од компири: Јадење кое ќе го правите ...

Посна Гроф салата: Раскошна славска салата

ВИДЕО | „Парацрковна структура“: Владиката Петар ...

ИРЛ сторија: Како семејството Бајрам му пресуди ...

Во која држава се наоѓаат најубавите села на ...

Во која држава се наоѓаат најубавите села на ...

(Видео) Владата: Училиштата што не користат ...

(ВИДЕО) Дете го влечело бран додека се ...

Докажано добри: Домашни ванилици со ореви и џем ...

Град на истокот на Украина целосно уништен

НБА Топ 10: Ноќ на неверојатни блокови (ВИДЕО)

Зеленски ја користи маглата од војната за да ја ...

Во Тетово и на денешниот празник Водокрст се фрла ...

Мал авион се урна во Тексас, четворица патници

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Милица Плетварска: Во Македонија ...

Стоилковски: Партиската вмешаност не може да се ...

(ВИДЕО) Спасовски бара оставка од градоначалникот ...

(Видео) Николова: Мицкоски покажа незнаење за ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Максим Димитриевски: Ако некој ...

Суарез со трофеј и хет-трик во дебито за Гремио

Надал во вербална расправија со згодната Маријана

Со стаклени чаши и две кујнски ножиња до совршена ...

ВИДЕО | Бојчев: Најголемиот „лузер“ – Илон Маск!

Овековечен исконскиот ритуал на мрестење на ...

Враќањето на бебето Јода: Доаѓа третата сезона на ...

Јокиќ со историски трипл-дабл во победата на ...

Видеото каде што `Том Круз` танцува како ...

(ВО ЖИВО) Прес-конференција на премиерот ...

(Видео) Македонски актери ја преработија ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Путин денеска ќе одржи голем ...

Нов трипл-дабл на Јокиќ за победа на Денвер, 44 ...

Нов трипл-дабл на Јокиќ за победа на Денвер, 44 ...

9 слатки филмови со животни како главни ликови ...

[Видео] Грета Тунберг приведена на протест против ...

Павле Атанасијевиќ пренесен во Клиничкиот центар ...