Пред мечот со Шпанија, дел од португалските медиуми и навивачи бараа селекторот да го седне на клупа Кристијано Роналдо, но тоа не се случи, сега притисокот ...
сите 22 | | | веќе видена

Првпат во кариера - Мбапе промаши два пенали и ...

ВИДЕО| Кристијан Голубовиќ открива колку чини ...

(ВО ЖИВО) Потпишување договор за надзор и правен ...

Дете од САД починало од срцев застој додека јавал ...

Лилард го поништи трипл-даблот на Морент, ...

Лилард го поништи трипл-даблот на Морент, ...

Бостон го „размонтира“ Бруклин, пораз на ...

Тиктокер падна во бездна додека снимал, телото му ...

Белгијанец со години купувал тенкови, сега ќе се ...

Стјуард на оригинален начин смирува патничка, ...

И во 1977 серија 7 на БМВ била последниот крик на ...

Британски документи: Буш нареди ЦИА да најде ...

(Видео) Полицајци во Калифорнија застрелале ...

Бугарија е спремна да испрати полицајци на 4 ...

Ангелов: Нема потреба бугарски полицајци да ...

ВИДЕО Полицијата во САД уби Афроамериканец со ...

Прва лига: Пелистер го доби дербито со Работнички ...

Игрицата Redfall на Xbox и PC носи лов на вампири ...

(Видео) Необичен избор: Девојче сакало жаба за ...

Samsung го претстави новиот рингтон „Over The ...

Galaxy Unpacked 2023: Како да го гледате настанот ...

Ги запознаваме ретките болести 2023 - 28 дена во ...

НОВ СКАНДАЛ ГИ ТРЕСЕ БРИТАНСКИТЕ ВООРУЖЕНИ СИЛИ ...

Тврди дека ГО ВИДЕЛА РАЈОТ: Лебдев над лекарите, ...

(Видео) Лавина погоди ски-центар на Хималаите, ...

ФОТО И ВИДЕО: Полицијата веќе засилено го ...

ГЛАВНИ ВО ОРОТО СЕ БАНДИТЕ ОД БАЛКАНОТ Како ...

Контроверзно: Академијата нема да ѝ ја одземe ...

Роналдо ги изненадил фановите со својата ...

БАЈКА КОЈА СЕ ПРЕТВОРИ ВО КОШМАР: Страшен крај за ...

Луд трансфер ден – топ 5 трансфери во „5 до 12“!

Мицкоски: Апелирам Тупанчески, наместо да дава ...

Македонско девојче се испеа и во Нов Зеланд

(ВИДЕО) Каевски: Наместо проекти и решенија, ...

Роналдо и Георгина плаќаат по 3.150 евра од ноќ ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Руската победа во Украина ќе ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Сандра Лазаревска и Мартина ...