Претседателот на Комисијата за надворешни работи Антонио Милошоски итно да закаже седница на комисијата и на дневен ред да ги стави законите за ратификација на ...
сите 40 | | | веќе видена

Неколку активни пожари, во гасењето вклучени ...

Уште вакво нешто немате видено: Го земал ...

Секој ден нова интерпелација, ВМРО-ДПМНЕ бара ...

ЗАСТРАШУВАЧКО: Еве што се случува во вашиот ...

Џафери во клинч со опозицијата, обезбедувањето ...

Крстановски: Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ има ...

Царовска повторно не се појави да дискутира за ...

Град Скопје потроши 200 илјади евра за Супер ...

Цели 20 години се облекува како жена, само за да ...

„Тивка“ победа во Скопје, Шпанците мирни, a ...

Активни пожари и денеска во Македонија (ВИДЕО)

Подобри од порничи: Филмски секс сцени кои ...

Подобри од порничи: Филмски секс сцени кои ...

Балон како маска за мобилен – го заштитува, ...

Балон како маска за мобилен – го заштитува, ...

Законот за јазици влезе во собраниска процедура ...

Безстолично седење

Високите температури го зголемија бројот на ...

Додека водителката известуваше за крикет, некој ...

ВМРО-ДПМНЕ ја блокираше говорницата, Џафери ...

Кина ја тресат силни земјотреси: До сега починаа ...

Близу 20 милиони евра за Скопје – за два дена 100 ...

(ВИДЕО) Човекот кој не се поколеба да ја праша ...

Владина седница со фокус на пожарите и ...

Експлозија во стан во Охрид - едно лице повредено

Ова е најсуровата одмазда: Девојката го ...

Старец пред 3 ја изгубил бурмата, а додека ги ...

Американскиот остров Гуам стравува од ...

ПРАТЕНИЦИТЕ НА ВМРО-ДПМНЕ ЈА „ОКУПИРАА“ ...

Еве како САМИ да направите печка со скара од ...

Интерпелација и за министерот за надворешни ...

Phoozy: Термална „капсула“ за телефонот која мора ...

Десет чудни ресторани за кои нема да ви се верува ...

Густ облак магла одеднаш ја прекри плажата - ...

Македонски и германски волонтери во Битола ...

Македонија доби фудбалски спектакл кој ќе се ...

Човек обвинет за силување и убиство на 6 годишно ...

СКОПЈЕ БЕШЕ ОДЛИЧЕН ДОМАЌИН НА СУПЕРКУПОТ: ...

Роналдо уште еднаш ја покажа својата несебичност- ...