Граѓаните треба да бидат информирани за локалниот буџет на лесен и разбирлив начин. Тоа е предуслов за да се гарантира граѓанско влијание при носењето на ...
сите 2 | | | веќе видена

„Сите клубови го прават истото, а само Јувентус е ...

Египетски археолози во гробница пронашле ...

Се’ се тресе, силен земјотрес од 6,8 степени во ...

Погледнете го монструмот со шест тркала на Лука ...

Адвокатот што доби пријава за Сонцето од Кутлеш: ...

Жена од Кенија во својот дом чува 600 мачки ...

НБА Топ 10: Вечер во знакот на Лука Дончиќ

Над 50 повредени во судири на полицијата и ...

ВИДЕО | Дончиќ до дабл-дабл, Ирвинг блесна со 48 ...

Вее снег во ски центрите во Македонија – Еве ...

ВО БРИТАНИЈА НИТУ ПРЕМИЕРОТ НЕ Е ПОШТЕДЕН Риши ...

10 филмови кои гледаме одново и одново бидејќи ...

10 филмови кои гледаме одново и одново бидејќи ...

„33 години го чекав ова“ – девојка 4 месеци ...

Лејкерси во драма ја прекинаа серијата од 11 ...

Лејкерси во драма ја прекинаа серијата од 11 ...

Каде вее снег во моментов?

20 години ДНК

Сакам-нова песна на Тајзи

Дарко Панчев гостин во петтата епизода од ...

(Видео) Сочни, меки и брзо се подготвуваат: ...

Дали Клара веќе падна во заборав? Пике снимен со ...

Баерн го изненади европскиот шампион, Црвена ...

Баерн го изненади европскиот шампион, Црвена ...

Популарноста на ЕУ во регионот опаѓа, порачаа ...

Антикорупциска отвора случај за именувањето на ...

БРАВО МАЈСТОРЕ! Андреј од Бања Лука направил ...

Nokia C12: Колку пари, толку музика

Претепаниот секретар на бугарскиот клуб, од Охрид ...

Охридската полиција сакала да го тргне огромното ...

12-годишно дете уловило 300 килограми тешка бела ...

Николоски по средбата со Ѓурај: Разговаравме за ...

Холивудските ѕвезди сакаат филм кој заработи само ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Создаваме одржлив, ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Создаваме одржлив, ...

(Видео) Ковачевски за Мицкоски: Најлошо е кога ...

Oдличен викенд е пред нас: Топ четири натпревари ...

Жаба тешка 2.7 килограми најдена во Австралија

(Видео) Привршува конзервацијата на црквата „Св. ...