Владимир Путин најави делумна мобилизација во Руската Федерација.„Потенцирам дека тоа е делумна мобилизација. Мобилизацијата почнува денеска, 21 септември. На ...
сите 327 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски го додели признанието ...

Многу едноставни, а апсолутно неодоливи: Волшебни ...

(Видео) Научниците откриваат како диносаурусите ...

15 најголеми мегапроекти на Блискиот Исток

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ Фиљана Кока: Раководството на ЗНМ ...

(Видео) Приватните автобуски превозници згрозени ...

ВИДЕО ДЕБАТА Вжештена атмосфера во ТВ дуелот на ...

„Одговорност и оставки од министерката Тренчевска ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ Синиша Пекевски: Сегашната власт ...

ВИДЕО | Ленин Јовановски: Доста е со политички ...

(Видео) Хали Бери се потсети на улога од 2002 ...

Гравитацијата не е сила

ВИДЕО | Андоновиќ: Рускиот воен сојуз ОДКБ на ...

ВИДЕО | Превозниците со порака: Срам да и` е на ...

НАШАТА ВОЈСКА ПУКАШЕ НА НАС Руски резервисти ...

7 најголеми шокови на Светското првенство на сите ...

(Видео) Александар Јосифовски сними песна во ...

Што погоди ТЈ за вчерашниот ден и што ни најавува ...

Нејмар се повреди на мечот со Србија, ги соблече ...

Шефот на комисијата за надворешна политика ...

(ВИДЕО) Курти гаѓан со цреши во Приштина

Овации и аплауз за „македонско девојче“ на ...

ВИДЕO: Електричната канцелариска фотелја на ...

Asus ROG Phone 6 доби Diablo Immortal верзија

Автобусите на ЈСП префрлени во Транспортен центар ...

Вселенското летало Орион направи прелет над ...

Лидерот на злогласната единица „Вагнер“ испрати ...

Предвремени избори и усвојување на предлозите на ...

ПОСНА БАКЛАВА СО ОРЕВИ: Подготвена по овој рецепт ...

Ковачевски: Со антиевропска политика Левица го ...

Герасимовски: Пензионерите од Центар ќе добијат ...

(Видео) Неверојатна драма во 100. минута: ...

Централен комитет на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во Прилеп

Сонувате за плочки на стомакот? 12 минути супер ...

(ВИДЕО) Заврши средбата на мешовитата историска ...

Како да топите маснотии без да губите мускулна ...

(Видео) Улици како од божиќна бајка, Нови Сад – ...

„Ги дрогираат децата за да спијат“: Во оваа земја ...

ВИДЕО | Стано: ЕУ очекува формирање на ЗСО и ...