Во Македонија веќе нема млеко ни за 50 денари. Ако до пред околу 1 месец можеше уште да се најде низ поевтините супермаркети, сега треба да сме среќни ако го ...
сите 124 | | | веќе видена

Револуционерни четки за заби со кои ќе заборавите ...

ЕДНА ГОДИНА ОД ТРАГЕДИЈАТА: На автопатот едвај ...

ВИДЕО ИНТЕРВЈУ | Абдулменаф Беџети, академик: ...

Ајс Кјуб изгубил милиони затоа што одбил да се ...

Нов рекорд во медицината: Близнаци родени од ...

ТЕНЗИЧНО ВО ФАБРИКАТА КАДЕ СЕ ПРАВИ АЈФОН ...

#Поларис: Трансхуманизам – за човештвото +

#Поларис: Трансхуманизам – за човештвото +

Филаделфија победува и без Ембид и Харден (ВИДЕО)

Gorenje Black November: Одлична можност за ...

(Видео) Харисон Форд и Мадс Микелсен во „Индијана ...

Нов масакр во САД, десетина мртви во пукање во ...

Нов масакр во САД, десетина мртви во пукање во ...

Вуди Харелсон се потсети на лудориите со Мајкл Џ. ...

Детроит го порази Денвер со Јокиќ, Дејвис не ...

Детроит го порази Денвер со Јокиќ, Дејвис не ...

Филаделфија и без Харден и Ембид подобра од ...

Филаделфија и без Харден и Ембид подобра од ...

Sega го одржува жив пазарот на мини конзоли

Sega го одржува жив пазарот на мини конзоли

Подмладете ја кожата и отстранете ги знаците на ...

Ја откри ли Момироски тајната причина за ...

Ја откри ли Момироски тајната причина за ...

Трајанов: Граѓаните се разочарани, бараат да ...

Русите велат дека Крим го гаѓаат дронови, ...

ПО 1.5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ЗА СЕКОЈ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ: ...

ВИДЕО | Трајанов: Влезот на АА може да го наруши ...

Трајанов за случајот „Онишченко“: Kатастрофа е ...

(Фото/Видео) Во близина на Доха: Село без луѓе ...

(ВИДЕО) Орбан носеше шал со „Голема Унгарија“ - ...

Си купи СЕЛО ЗА 300.000 ЕВРА, а таму имоти, ...

(ВИДЕО) Интересна физика: Како е можно да се ...

(Видео) Бекам повторно објави „рецепт“ и го запре ...

Два милиони прегледи за десет часа: Излезе нов ...

ВЕЧЕРА 2.380 ДОЛАРИ ПО ЛИЦЕ – Како изгледа можеби ...

(ВИДЕО) Европските лидери од Стразбур : Можеби ...

„Мајка ми не одгледа лицемер“: Брендан Фрејзер ги ...

Наместо да заштеди Арачиново потрошило 474 отсто ...

Што ќе се случи во телото ако не јадете ништо 3, ...