И покрај уредбите на Владата за штедење на струја, посебна привилегија имаат пратениците кои во собраниската сала се ладат на 22 степени. Од секретаријатот на ...
сите 8 | | | веќе видена

ФЕДЕРЕР: Се надевам дека Надал ќе дојде на ...

Како навивачите на Јунајтед се загреваа за ...

Го оставила бебето покрај возрасна лавица. Малото ...

Фановите на Манчестер јунајтед го окупираа кејот, ...

Битолскиот камерен оркестар и Влатко Стефановски ...

Идилично селце во Швајцарија стана хит меѓу ...

Рибар извлекол чудовиште од длабочините. Оваа ...

Легендарниот Роберто Карлос уживаше и се ...

Летна романтика со Владо Јаневски во Битола

Колку долго можете да издржите без нотификации на ...

Решила да го проба магичниот градник, ја гледале ...

Дали знаете кој е најдобриот пријател на машките ...

Игра на тронови – НАЈДОБРАТА СЦЕНА ДОСЕГА!!! ...

„Glory glory Man United“- Факти кои досега можеби ...

(ВИДЕО-ИНТЕРВЈУ) Кристина Арнаудова: Бев дел од ...

(ВИДЕО) Ќе навивам за Лепа Брена

„Темната кула“ на Стивен Кинг, вестерн дуел меѓу ...

Од алчни хотелиери до препродавачи – како Скопје ...

Од алчни хотелиери до препродавачи – како Скопје ...

Pix2code е вештачка интелигенција која сама ...

Кога жена ти ќе ти каже да си одиш дома, стануваш ...

Чудо кое верник го снимил за време на осветување ...

Потресна снимка на Шинејд О’Конор: „Живеам сама и ...

ВМРО-ДПМНЕ поднесе интерпелација за министерката ...

Зизу и Жозе ги отворија картите: Реал со Роналдо ...

Од дебели до набилдани – вака се менуваше идеалот ...

Како Манчестер го освои првиот Супер Куп против ...

Како Манчестер го освои првиот Супер Куп против ...

Најдобриот дефанзивец вечерва на „Филип Втори“- ...

(ВИДЕО) Ѕирнете во најчудниот затвор во светот – ...

Меси го исполни незаборавното барање на Рушел за ...

Публиката го награди со аплаузи и овации: ...

Публиката го награди со аплаузи и овации: ...

Публиката го награди со аплаузи и овации: ...

Оваа количина на портокали може да ве убие (видео)

Ако ја сакате Despacito, а сакате да смените ...

Емотивни сцени на „Камп Ноу“: Барса даваше ...

Роналдо за малку ќе паднеше од автобус (ВИДЕО)

YouTube додаде текст пораки во мобилната ...