Денеска видовме и една слична прес-конференција на ВМРО-ДПМНЕ којшто повторно се обидуваат пеку лаги , дезинформации, измислици да го нарушат процесот, да ...
сите 102 | | | веќе видена

(Видео) Протест пред редакцијата на „Информер“ ...

Мислите дека овие вежби се лесни? Тогаш обидете ...

Десетици илјади Чеси на антивладини протести, ...

Киану Ривс има многу необично име, откри што ...

Том Хенкс по 30 години во Холивуд тврди: „Имам ...

ЛШ: Дибиров прв стрелец во победата над Порто, ...

(ВО ЖИВО) Вонредна прес-конференција на премиерот ...

Страотни снимки, ураганот Иан ја погоди Флорида

Арнолд Шварценегер го посети Аушвиц: Време е да ...

Исвиркана химната на Бразил во Париз, капитенот ...

Анализа: Во Балтикот продолжува истекувањето на ...

Сензација во Сремска Митровица, елиминиран ...

(Видео) Навивач го исплаши Меси, па побара да му ...

Вештерството не е ништо ново во францускиот и ...

Вештерството не е ништо ново во францускиот и ...

Португалците сакаат Роналдо да седне на клупа и ...

(Видео) Рашковски „бега“ од новинарски прашања: ...

(Видео) Рашковски „бега“ од новинарски прашања: ...

Земјотрес од 5,3 степени во Турција- оштетени ...

Земјотрес од 5,3 степени во Турција- оштетени ...

Доларот ги „полуде“ финансиските пазари

(Видео) Мицкоски нуди план за справување со ...

Мицкоски: План за справување со енергетската ...

ВИДЕО| Ракописот со стиховите на песна на Дејвид ...

Тасевска: Иницијативата за референдум потврдува – ...

(Видео) Вучиќ: Не се борам ниту за Путин ниту за ...

(Видео) Џамбазов го промовираше спотот за ...

(ВИДЕО) Талески: Милошоски да закаже седница на ...

[ ВО ЖИВО ] Прес-конференција на портпаролите на ...

(Видео) Тасевска: Инвестираме во ...

АМЕРИКАНЦИТЕ ГО САБОТИРАА СЕВЕРЕН ТЕК-СИКОРСКИ СЕ ...

ВМРО-ДПМНЕ удира по џебот на прилепчани, ...

Голманот на Шпанија во елемент: Фантастичната ...

ЗОШТО ПУТИН БИ ГО САБОТИРАЛ СЕВЕРЕН ТЕК? Каква ...

Депресија, од граха и купуса

Премиерот Ковачевски му врачи стипендија на ...

Лав си е лав – Требаше да биде спектакл, но ...

7 просечни фудбалски клубови со неверојатни ...

КРОФНИ ПОЛНЕТИ СО НУТЕЛА: Воздушести и меки, а за ...