„Парадокс е што на почетокот на преговорите со ЕУ – датум што го чекаме 30 години, кој бележи пресврт и е нешто извонредно во модерната историја – имаме ...
сите 80 | | | веќе видена

Загинаа три лица во судир на два мали авиона над ...

Загинаа три лица во судир на два мали авиона над ...

(Фото/Видео) Солзи, адреналин и многу искрени ...

Мечка го запре сообраќајот во Црна Гора

Сите го знаат Џеф Безос, но никој не слушнал за ...

Убиени двајца новинари и запалени нивните тела во ...

Молдавците излегоа на улиците на главниот град ...

Бајден со сопругата ѝ оддадоа почит на кралицата ...

Тешко ги прифатив белите дамки по телото, но ...

Најмалку една жртва во силниот земјотрес што го ...

Најмалку една жртва во силниот земјотрес што го ...

Прекрасен шут на Адеми, нов гол за Динамо Загреб ...

Од Бакингем до Трансилванија, старите и новите ...

НАЈУБАВАТА РУСОКОСА ТОТАЛНО СЕ УНИШТИЛА: ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

(Видео) Камион се преврте во Оклахома, oд него ...

Ужасни поплави ги погодија Индија и Непал

“Македонско девојче” во изведба на полски хор во ...

Неверојатно – Откако се врати по пауза од три ...

Вељко и Богдана Ражнатовиќ доживеале сообраќајна ...

Удинезе е хит во Серија А, Несторовски победата ...

Блудниот и омразен чичко кој засекогаш ја промени ...

ФОТО+ВИДЕО | Силниот земјотресот на Тајван ...

ИСПОВЕД НА ЖЕНАТА КОЈА СПИЕЛА СО ДЕЛФИН! Бил ...

Каевски: Очаен обид на ВМРО-ДПМНЕ да се сврти ...

(ВИДЕО) Каевски: Шпицниот градоначалник Мицкоски ...

Чедомир Јовановиќ на Прајд во друштво со ...

Брнабиќ на вонредна прес конференција: Покажавме ...

10 филмови и серии инспирирани од британското ...

10 филмови и серии инспирирани од британското ...

10 филмови и серии инспирирани од британското ...

Направи операција за да си го смени гласот, ...

Направи операција за да си го смени гласот, ...

Направи операција за да си го смени гласот, ...

Ковачки објавува: Ковачевски дезертирал од војска ...