Во моментот кога британската министерка за надворешни работи, Лиз Трас, објаснуваше дека доколку Владимир Путин победи во Украина тој нема на тоа да застане, ...
сите 57 | | | веќе видена

Во Хрватска хорор како пред 14 години, среќа не ...

Пожар во близина на Тутунски комбинат, горат ...

Пожар во близина на Тутунски комбинат, горат ...

Следете го во живо погребот на кралицата ...

Кое е 15 годишното дете на Арсенал на кое ...

Во Собрание се дискутира за нуждата на пратеничка ...

(Документ) Ковачки: Ковачевски е ТРАЈНО ...

Meрцедес по осум години во гаража е како нов

(Во живо) Почна погребот на кралицата Елизабета

4 вежби за 4 минути - за ослободување од болки во ...

ПРЕНОС ВО ЖИВО од погребот на кралицата Елизабета ...

Фудбалер на Ница доби црвен картон во 9-та ...

Французин се качи на облакодер без заштита за ...

(Видео) Путин ѝ порача на Европа: „Сакате гас? ...

Загинаа три лица во судир на два мали авиона над ...

Загинаа три лица во судир на два мали авиона над ...

(Фото/Видео) Солзи, адреналин и многу искрени ...

Мечка го запре сообраќајот во Црна Гора

Сите го знаат Џеф Безос, но никој не слушнал за ...

Убиени двајца новинари и запалени нивните тела во ...

Молдавците излегоа на улиците на главниот град ...

Бајден со сопругата ѝ оддадоа почит на кралицата ...

Тешко ги прифатив белите дамки по телото, но ...

Најмалку една жртва во силниот земјотрес што го ...

Најмалку една жртва во силниот земјотрес што го ...

Прекрасен шут на Адеми, нов гол за Динамо Загреб ...

Од Бакингем до Трансилванија, старите и новите ...

НАЈУБАВАТА РУСОКОСА ТОТАЛНО СЕ УНИШТИЛА: ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

Безбедноста за погребот на Кралицата ќе биде ...

(Видео) Камион се преврте во Оклахома, oд него ...

Ужасни поплави ги погодија Индија и Непал

“Македонско девојче” во изведба на полски хор во ...

Неверојатно – Откако се врати по пауза од три ...

Вељко и Богдана Ражнатовиќ доживеале сообраќајна ...

Удинезе е хит во Серија А, Несторовски победата ...